Szukaj

Światowe gwiazdy na gali u księcia Monako. Wśród nich polska piosenkarka! Wyglądała bezbłędnie

Gwen Stefani, Nicole Kidman, Uma Thurman, to wielkie gwiazdy pojawiły się na Monte Carlo Gala for the Global Ocean 2019.  Wybrały piękne kreacje, ale to polska piosenkarka wyróżniła się z tłumu. Zobaczcie, jak wyglądała Anna Jurksztowicz.
Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz

Monte Carlo Gala for the Global Ocean 2019, to charytatywna gala, która przyciąga największe nazwiska ze świata show biznesu. Podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia zebrano 25 milionów dolarów, które przeznaczono na ochronę oceanu. W tym roku gwiazdy również przybyły bardzo licznie, a wśród nich wyróżniła się polska wokalistka, Anna Jurksztowicz.

Zobacz: Światowe gwiazdy na uroczystej gali w Monte Carlo: Gwen Stefani, Nicole Kidman, Uma Thurman

Anna Jurksztowicz na gali w Monako – jak wyglądała?

Piosenkarka znana jest ze swojego zaangażowania społecznego, nie dziwi więc, że pojawiła się na gali Monte Carlo Gala for the Global Ocean 2019. Pięknie reprezentowała nasz kraj na tym ważnym wydarzeniu.

Anna Jurksztowicz wystąpiła na gali w zielonej sukni, z piękną, drapowaną, kraciastą spódnicą, od Teresy Kopias. Dobrała do niej buty na obcasie, wysadzane kryształami z najnowszej kolekcji Gucci. Całość uzupełniła czarną kopertówką.

Włosy rozpuściła i postawiła na delikatny makijaż. Wyglądała bardzo świeżo i dziewczęco. Prawdziwa klasa. Zdecydowania wyróżniała się wśród innych gwiazd.

Zdjęcie z wydarzenia opublikowała na swoim Instagramie, gdzie napisała, o co tak naprawdę w nim chodzi:

Monte Carlo Gala for Global Ocean. Gala u Księcia Monaco dedykowana ekologii. Od wielu lat książę Albert II zajmuje się działalnością finansująca ekologię mórz i oceanów. Oddaje na aukcję swoje rolexy, auta, motocykle, łodzie i jachty oraz wiele innych przedmiotów, a także przedmiotem licytacji jest czas spędzony w jego towarzystwie. Na gali gorliwie w licytacjach wspierali księcia Nicole Kidman, Uma Thurman, Gwen Stefani, Robert Redford, Andrea Bocelli i wielu, wielu innych gości a wśród nich oczywiście pisząca te słowa Wasza agentka na dworze Grimaldich, ekologia to przyszłość – napisała Anna Jurksztowicz.

Zobacz: Gwiazdy wspierają Paradę Równości w Warszawie: Julia Wieniawa, Joanna Krupa, Anna Jurksztowicz, Michał Piróg, Kayah, Margaret

View this post on Instagram

Monte Carlo Gala for Global Ocean ???????????? Gala u Księcia Monaco dedykowana ekologii. Od wielu lat książę Albert II zajmuje się działalnością finansująca ekologię mórz i oceanów. Oddaje na aukcję swoje rolexy, auta, motocykle, łodzie i jachty oraz wiele innych przedmiotów a także przedmiotem licytacji jest czas spędzony w jego towarzystwie. Na gali gorliwie w licytacjach wspierali księcia Nicole Kidman, Uma Thurman, Gwen Stefani, Robert Redford, Andrea Bocelli i wielu, wielu innych gości a wśród nich oczywiście pisząca te słowa Wasza agentka na dworze Grimaldich ????????????????ekologia to przyszłość ???????????????? #cleanoceans #plasticfreeoceans #globalocean #fpa2 #princealbert2foundation

A post shared by Anna Jurksztowicz (@anna_jurksztowicz) on

Zobacz: Gwiazdy promują kolekcję ubrań Małgorzaty Sochy: Ewa Chodakowska, Joanna Koroniewska, Natalia Kukulska


Anna Jurksztowicz - Monte Carlo Gala for the Global Ocean 2019

Anna Jurksztowicz - Monte Carlo Gala for the Global Ocean 2019

Anna Jurksztowicz - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

Anna Jurksztowicz - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

Anna Jurksztowicz - Majówka 2019

Anna Jurksztowicz - Majówka 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×