Małgorzata z "Sanatorium miłości" chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". "Liczę na zaproszenie"

Małgorzata z "Sanatorium miłości" zdradziła fanom swoje marzenie
Małgorzata z "Sanatorium miłości" zdradziła fanom swoje marzenie
Źródło zdjęć: © Facebook, sanatoriummilosci

19.06.2024 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tegoroczna edycja "Sanatorium miłości" była niezwykle emocjonująca. W programie pojawiła się wiele silnych charakterów, a jedną z osób, które dały się zapamiętać byłą Małgorzata. Kobieta nie zamierza kończyć medialnej przygody i liczy, że będzie mogła wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

"Sanatorium miłości" to program TVP skierowany do samotnych seniorów, którzy chcieliby znaleźć drugą połówkę. Większość uczestników jest już po przejściach i w programie przeżywają swoją druga młodość. W minionej edycji jedną z najbardziej wyróżniających się postaci była Małgorzata, która charakteryzowała się wigorem i stanowczością. Teraz gwiazda tego programu chciałaby kontynuować swoje "5 minut" w telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata nie znalazła drugiej połówki w "Sanatorium miłości"

Już od pierwszego odcinka "Sanatorium miłości", Małgorzata rozpoczęła poszukiwania partnera. Wydawało się, że szybko znalazła odpowiedniego kandydata, którym był Andrzej. Ten jednak nie potrafił się zdecydować i ostatecznie kobieta zrezygnowała z kuracjusza, dając szanse komuś innemu. Na ostatni bal kończący program udała się ze Stanisławem i gdy wydawało się, że to idealny dla niej partner, okazało się, że i tym razem się nie udało. Te doniesienia potwierdził sam mężczyzna w wywiadzie dla Tele magazynu. Tym samym Małgorzata została sama, jednak mimo wszystko dalej próbuje kontynuować karierę medialną, o czym poinformowała na swoich social mediach.

Małgorzata z "Sanatorium miłości" chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"

Choć od zakończenia "Sanatorium miłości" minęło już trochę czasu, to uczestnicy dalej prężnie działają w social mediach, a także zapraszani są na wywiady do przeróżnych stacji telewizyjnych czy gazet. Swoją karierę medialną próbuje kontynuować m. in. Małgorzata, która ostatnio podzieliła się z fanami swoim marzeniem. Bardzo chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". W poście na ten temat zaznaczyła, że nie jest gwiazdą, ale liczy na zaproszenie od Edwarda Miszczaka.

Chciałabym wystąpić w programie "Taniec z gwiazdami". Nie jestem gwiazdą, pozdrawiam. Może zaproszą. Pozdrawiam TV Polsat - napisała Małgorzata.
Małgorzata z "Sanatorium miłości" chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"
Małgorzata z "Sanatorium miłości" chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także