Krzysztof Rutkowski pokazał swoje dawne rejony w Austrii. Bogacz w zachwytach o wiejskiej idylli
Krzysztof Rutkowski z niejednego pieca chleb jadł. W trakcie swojej kariery miał okazję mieszkać poza granicami Polski. Będąc w Austrii, pozwolił sobie na sentymentalną podróż po ważnych dla niego terenach. Pokazał, gdzie niegdyś rezydował.
Krzysztof Rutkowski rozpoczął swoją karierę jako detektyw w latach 90. poprzedniego wieku. Początkowo pracował w służbach porządkowych, a później założył własną agencję detektywistyczną. Dzięki skuteczności i doświadczeniu z zakresu prawa szybko zyskał rozpoznawalność.
ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Rutkowski nakręcił się na widok żony w stroju ZAKONNICY. "Dla mnie zrzuci habit"
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Tomasz Jacyków staje w obronie Krzysztofa Rutkowskiego. "Ja też jestem dziwolągiem"
Krzysztof Rutkowski chce odzyskać licencję detektywa
Rutkowski stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce dzięki zaangażowaniu w głośne sprawy, takie jak zaginięcie Madzi z Sosnowca. Jego działalność detektywistyczna często była komentowana w mediach, co otworzyło mu furtkę do show-biznesu. Występował w serialach takich jak "Detektyw" oraz "Lombard. Życie pod zastaw", a także brał udział w "Tańcu z gwiazdami".
Po 15 latach bez formalnych uprawnień (stracił je w 2010 roku), Rutkowski planuje powrót do pełnoprawnej działalności detektywistycznej. Jak przekazał, w październiku ma odzyskać licencję detektywa, co pozwoli mu na nowo działać w pełni legalnie.
Krzysztof Rutkowski znów w Austrii. Zebrało mu się na wspominki
Gwiazdor założył swoją agencję detektywistyczną w roku 1990 roku, startując z dwoma biurami - w Wiedniu i Warszawie. Przy okazji wycieczki do Austrii, postanowił pokazać swoim fanom, gdzie niegdyś rezydował. Podczas wizyty w sielankowej wsi nagrał krótki materiał filmowy, który trafił na profil instagramowy Rutkowskiego.
Najlepsze białe wytrawne wina na terenie Austrii. Oczywiście po drugiej stronie, za moimi plecami, mamy Czechy. Muszę wam powiedzieć, że region bardzo spokojny. Tu kiedyś mieszkałem. Spójrzcie, jak tu spokojnie i pięknie! Ale czy można mieszkać w tak spokojnym miejscu w moim przypadku? Może tak, a może nie. Oczywiście, w mojej 14-letniej historii w Austrii wiele lat mieszkałem w Wiedniu. Tam życie tętni w mieście - powiedział do kamery.
Istna idylla?