Maja Sablewska pokazała się w domowej wersji

Maja Sablewska bez makijażu zdjęcie

Maja Sablewska bez makijażu zdjęcie

Maja Sablewska bez makijażu

Gwiazdy rzadko decydują się na pokazanie swoich prywatnych zdjęć. Fani chcieliby wiedzieć, co dzieje się u ich idoli, kiedy zgasną światła kamer. Niestety, rzadko mają ku temu okazję. Czasem zdarza się, że gwiazdy na swoich profilach w mediach społecznościowych publikują zdjęcia w domowym zaciszu.

Zobacz: Anna Wendzikowska pokazała swoje mieszkanie. Wzrok przykuwają dodatki

Tym razem było podobnie. Maja Sablewska niedawno miała urodziny. Trzeba przyznać, że jej życie jest naprawdę bogate w wiele historii. Wszyscy pamiętają, jak Maja była menadżerką gwiazd. Wówczas szerokiej publiczności dała się poznać pracując z tymi najbardziej znanymi. Potem została stylistką. Do dziś pomaga kobietom zmienić się i odkryć na nowo. Maja podkreśla, że zawsze należy akceptować siebie takim, jakim się jest. Zdjęcie, które ostatnio opublikowała, nie pozostawia wątpliwości, że stylistka wprowadza to hasło w życie. Sablewska pokazała się bowiem bez makijażu.

A dziś… Pierwszy dzień wolny od wielu tygodni. I… od makijażu. Z całego serca dziękuję Wam za pamięć, życzenia, wsparcie i miłość jaką od Was dostałam w dniu swoich 36 urodzin. To był piękny dzień pracy na planie mojego programu i doskonała noc w magicznym WELES. Niczego w życiu nie żałuje, bo wszystko dzieje się tak jak ma się dziać – napisała

I jak? Podoba Wam się w takiej wersji?

Zobacz: Maja Sablewska dostała wyjątkowy prezent urodzinowy od polskiego projektanta. Jaki?

Maja Sablewska bez makijażu

Maja Sablewska bez makijażu

Maja Sablewska w makijażu

Maja Sablewska w makijażu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×