Córka Kasi Kowalskiej przeszła dużą metamorfozę. Teraz wygląda jak siostra brytyjskiej top modelki [INSTAGRAM]

aleksandra yoriadis blondynką

aleksandra yoriadis blondynką

Aleksandra Yoriadis na Instagramie

Aż trudno uwierzyć, że Kasia Kowalska, która zdawałoby się nie tak dawno rozpoczynała karierę wokalną, ma tak dorosłą córkę. Owoc miłości artystki i Kostka Yoriadisa, Aleksandra Yoriadis skończyła w tym roku 19 lat. I jak wynika z opowieści Kasi, już wkrótce w Wielkiej Brytanii poświęci się szkoleniu umiejętności w zawodzie stylistki. Bo moda to największa pasja Oli.

Ma świra na punkcie mody – przyznała w „Grazii” Kasia Kowalska – i mimo że ja nie jestem jakąś bardzo skupioną na tym osobą, to zdarza mi się kupić albo dostać coś intrygującego i oryginalnego i to momentalnie gdzieś mi ginie – dodała ze śmiechem.

Jak się okazuje córka Kasi Kowalskiej pracuje ostatnio przede wszystkim nad swoim wizerunkiem i ukształtowaniem własnego stylu. Efekty tych poszukiwań można podziwiać na Instagramie. Niedawno pochwaliła się w sieci odmienioną fryzurą: ciemnowłosa z natury Ola Yoriadis przefarbowała się na blond.

Jasne pukle zachwycają jej obserwatorów. Zdaniem niektórych po metamorfozie Ola wygląda jak znana brytyjska modelka, Suki Waterhouse.

„Cudownie w tym kolorze włosów”, „Zmiana koloru i jakby inna twarz. Ale suuper”, „Wyglądasz jak Suki Waterhouse!!” – komplementują córkę Kasi Kowalskiej jej fani na Instagramie.

Podoba się wam?

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej to surowy krytyk. Jak oceniła najnowszy singiel mamy „Aya”?

Blondwłosa córka Kasi Kowalskiej Aleksandra Yoriadis na Instagramie

Blondwłosa córka Kasi Kowalskiej Aleksandra Yoriadis na Instagramie

Aleksandra Yoridiadis jak Suki Waterhouse (fot. Instagram, ONS)

Aleksandra Yoridiadis jak Suki Waterhouse (fot. Instagram, ONS)

Kasia Kowalska z córką Aleksandrą

Kasia Kowalska z córką Aleksandrą (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×