NewsyCórka Kasi Kowalskiej ma już 26 lat. NIE DO WIARY, jak teraz wygląda

Córka Kasi Kowalskiej ma już 26 lat. NIE DO WIARY, jak teraz wygląda

Córka Kasi Kowalskiej, Kasia Kowalska fot. East News
Córka Kasi Kowalskiej, Kasia Kowalska fot. East News
10.10.2023 10:26, aktualizacja: 10.10.2023 11:10

Kasia Kowalska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych wokalistek lat 90. Artystka nie tylko śpiewa, ale także pisze teksty piosenek i komponuje. W 1997 roku na świat przyszła jej córka Ola. Teraz dziewczyna jest już dorosłą kobietą i ma 26 lat. Jej ojcem jest Kostek Joriadis.

Córka Kasi Kowalskiej ma już 26 lat

Córka Kasi Kowalskiej ma już 26 lat i zupełnie nie przypomina swojej mamy. Kobieta jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje odważne zdjęcia. Z jej profilu na Instagramie wynika, że często eksperymentuje ze swoim wyglądem. Choć jej naturalne włosy są brązowe, na fotografiach widzimy ją w blondzie i czerwieni na głowie.

Nie tylko urodowe eksperymenty są jej bliskie. 26-latka pragnie zostać projektantką i uwielbia bawić się modą.

Córka Kasi Kowalskiej ledwo uszła z życiem. Na co chorowała?

Jakiś czas temu Aleksandra miała problemy ze zdrowiem. Wszystko przez adenowirusa, przez którego była wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Córka Kasi Kowalskiej była także intubowana. Po zabiegu ma na szyi bliznę.

Rok temu prawie straciłam życie. Doceniaj swoje ciało, ono i tak robi naprawdę wiele, nawet gdy tylko siedzimy czy stoimy. Kochaj je. Bądź dobry dla siebie i zawsze bądź wdzięczny. Wysyłam dziś wszystkim dużo, dużo miłości! - napisała na Instagramie.

Jesteście fanami Kasi Kowalskiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także