Najseksowniejsza polska blogerka wygląda jak połączenie Kim Kardashian i Angeliny Jolie. Zobaczcie jej gorące zdjęcia

Laura Matuszczyk

Laura Matuszczyk

Kim jest Laura Matuszczyk?

Od kilku lat blogi modowe zarówno w Polsce, jak i na świecie robią furorę, a ich autorki i autorzy mogą liczyć na zawrotną karierę.

Nic dziwnego, że jak grzyby po deszczu powstają kolejne miejsca w sieci, gdzie można obejrzeć mniej lub bardziej udane stylizacje. Każdy z ujawniających w internecie zawartość szafy i sekrety stylu po cichu liczy na to, że zdobędzie popularność równą Maffashion, Jessice Mercedes, czy – przywołując bardziej światowy przykład – Chiary Ferragni z bloga Blonde Salad.

Zobacz także: Top 10 najbardziej wpływowych blpgerek modowych na świecie

Sporym zainteresowaniem cieszy się Laura Matuszczyk, autorka bloga Horkruks. Tym, co niewątpliwie ujmuje większość jej fanów i obserwatorów, jest wyjątkowy seksapil. Gdy pozuje, można odnieść wrażenie, jakby zupełnie nie zdawała sobie sprawy z tego, jak bardzo jest seksowna. Albo też była ponad swoje kuszące walory cielesne.

A Laura ma się przecież czym pochwalić. Dla niektórych autorka bloga Horkruks wygląda, jak połączenie Angeliny Jolie, Kim Kardashian i Moniki Bellucci. Dzięki kobiecym kształtom przypomina nieco gwiazdę włoskiego kina, wydatne usta (Laura przyznaje, że są powiększone) upodobniają ją do żony Brada Pitta, a krągła pupa, imponujący biust i fryzura mogą być wystarczającym przyczynkiem do określania jej mianem siostry Kardashianki.

Jaki jest styl ubierania Laury Matuszczyk? Dość eklektyczny. W równym stopniu bowiem lubi modne kreacje nude, co oversize’owe, męskie kurtki. Na niektórych zdjęciach wyraźnie stawia na podkreślenie kobiecej figury, na innych ją zakrywa. Tym, co niewątpliwie spaja wszystko w całość, jest upodobanie do stonowanej palety kolorystycznej. Charakterystyczne dla Laury jest także to, że na zdjęciach nie kusi wprost, raczej ucieka spojrzeniem w bok. Jest seksowna, ale bez wulgarnej dosłowności.

Czy to właśnie Laura Matuszczyk ma szansę stać się kolejną idolką setek tysięcy osób? Jest na dobrej drodze: na Instagramie już ma ponad 70 tys. obserwatorów.

Zobacz także: Czy Maffashion wyretuszowała zdjęcie swojej pupy? [INSTAGRAM]

Laura Matuszczyk

Laura Matuszczyk


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×