Hit na lato! Kocie okulary przeciwsłoneczne. Wiemy, jakich marek są te, które noszą gwiazdy

kocie okulary przeciwsłoneczne 1

kocie okulary przeciwsłoneczne 1

Kocie okulary w stylu gwiazd

Gwiazdy dosłownie oszalały na punkcie okularów przeciwsłonecznych z najmodniejszymi tego lata oprawkami w kształcie kociego oka.

„Kocie okulary” to ewidentne nawiązanie do stylu retro. Chętnie nosiły je dziewczyny w latach 50. Ze słodkimi sukienkami w groszki z rozkloszowanym dołem, z chusteczką zawiązaną na głowie na wzór pin-up girl pasowały doskonale.

Ale kocie oprawki pasują także do zupełnie współczesnych stylizacji, co udowadniają gwiazdy. Edyta Górniak wybrała okulary Prada (cena ok. 1500 zł) i nosi je do dżinsowego kompletu. Małgorzata Rozenek postawiła na okulary Costume National, które na prezentację „Projekt Lady” zestawiła z sukienkę Self-Portrait (zobacz więcej).

Agnieszka Kaczorowska ma słabość do szylkretowych oprawek i fioletowych szkieł swoich okularów Dita, model Heartbreaker (cena ok. 2000 zł). Z kolei Małgorzata Kożuchowska polubiła różowe okulary Fendi (cena ok. 2000 zł). Na tę samą markę, ale inny model (cena ok. 2000 zł) stawia także Jennifer Lopez.

Sporo jest także fanek okularów o kształcie kociego oka z kolekcji Dolce & Gabbana (cena ok. 1200 zł). Wersję z żółtymi oprawkami wybrała Ada Fijał, z czerwonymi – Margaret, a wielokolorowe przypadły do gustu Justynie Steczkowskiej. Justyna ma zresztą słabość to tego typu dodatków: w swojej kolekcji ma także kocie okulary Miu Miu.

Czyje okulary przeciwsłoneczne w kształcie kociego oka najładniejsze? Zobaczcie je wszystkie w naszej galerii.

Zobacz także: Sprawdź okulary przeciwsłoneczne w stylu gwiazd


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×