Opalona Małgorzata Rozenek promuje „Projekt Lady” w sukience za ponad 1500 złotych. Co za nogi!

Małgorzata Rozenek promuje pierwszy odcinek Projekt Lady

Małgorzata Rozenek promuje pierwszy odcinek Projekt Lady

Premierowy odcinek programu Projekt Lady

Na premierę programu Projekt Lady przyszło nam czekać aż do czerwca. Chociaż TVN pierwotnie planował emisję odcinków na wiosnę, ostatecznie przełożono ją na lato. Już w poniedziałek 27 czerwca stacja wyemituje premierowy odcinek, w którym niegrzeczne kandydatki będą chciały zmienić się w damę. Pomogą im w tym, oprócz Małgorzaty Rozenek, Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radmoska.

Dzisiaj w warszawskiej restauracji Pod Gigantami odbyła się prezentacja pierwszego odcinka Projekt Lady dla dziennikarzy. W centrum miasta pojawiła się oczywiście gospodyni popularnego brytyjskiego formatu. Małgorzata Rozenek zachwyciła opalenizną, którą przywiozła z Azji. Gwiazda niedawno zakończyła zdjęcia do innego nowego hitu TVN – Azja Express.

Na bankiecie Rozenek wystąpiła w biało-czarnej koronkowej sukni Self Portrait za 1550 złotych, sandałkach na obcasie Celebrity i torebce Prada z motywem ust. Mentorki Projekt Lady postawiły za to na nieco bardziej zachowawcze stylizacje – czerwoną suknię i czarny garnitur zestawiony z białą marynarką.

Będziecie oglądać Projekt Lady?

Zobacz: Kim są uczestniczki „Projekt Lady”? Małgorzata Rozenek opowiedziała nam o bohaterkach nowego show

Małgorzata Rozenek przed emisją Projekt Lady

Małgorzata Rozenek przed emisją Projekt Lady


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×