Szukaj

Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec, Filip Chajzer, Marcin Prokop pokochali markę New Balance

gwiazdy w butach new balance

Gwiazdy w butach New Balance

Występują w rozlicznych kolorach, wzorach, fasonach. Mogą je nosić zarówno faceci, kobiety, jak i dzieci czy osoby w starszym wieku. Pasują każdemu i niemal na każdą okazję: przydają się nie tylko podczas uprawiania sportu, ale też codziennych wyjść czy nawet wieczornych imprez. O czym mowa? O butach marki New Balance.

Obuwie z literą „N” przez 110 lat (tak!), odkąd zaczęto je produkować w USA, zdążyło zyskać miano kultowego. Uwielbiają je gwiazdy. Także w Polsce. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak wiele znanych osób ma je w swojej szafie.

Jednym z najbardziej znanych polskich fanów marki jest oczywiście Kuba Wojewódzki. Buty New Balance to nieodłączny element nie tylko jego ekranowego, ale też prywatnego wizerunku. W swoim programie zawsze występuje w sneakersach z literą „N”, często zestawiając je z kolorowymi, zabawnymi skarpetkami. Gdy nie jest w pracy, też wybiera buty tej marki. By je pokazać, czasami pozuje w dość karkołomny sposób, np. w samochodzie. Wtedy nie wiadomo, co bardziej chce zaprezentować – auto czy buty. 🙂

W obuwiu New Balance chodzi także dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. Modelka prowadzi aktywny tryb życia, często uprawia sport – w takich sytuacjach obuwie marki okazuje się niezawodne.

Na tym nie koniec znanych wielbicieli New Balance. Namiętnie noszą je także gwiazdy „Dzień dobry TVN” – Filip Chajzer oraz Marcin Prokop. W New Balance widzieliśmy także Natalię Siwiec, która czasami zastępuje seksowne szpilki butami na płaskiej podeszwie, a także Agnieszkę Włodarczyk, Mikołaja Roznerskiego, Agnieszkę Więdłochę, Olę Ciupę, Mikołaja Krawczyka, Jacka Borcucha, Donatana, Łukasza Płoszajskiego, Adama Zdrójkowskiego, Ewę Wencel, Mateusza Hładkiego, Agustina Egurrolę

Zobaczcie ich wszystkich w naszej galerii.

Zobacz także: Nietypowe zdjęcie Kuby Wojewódzkiego na Instagramie

Gwiazdy w butach New Balance: Kuba Wojewódzki (fot. Instagram)

Gwiazdy w butach New Balance: Kuba Wojewódzki (fot. Instagram)

Romantyczny wyjazd Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk (fot. Instagram)

Gwiazdy w butach New Balance: Natalia Siwiec (fot. Instagram)

Gwiazdy w butach New Balance: Natalia Siwiec (fot. Instagram)

Gwiazdy w butach New Balance: Renata Kaczoruk (fot. Instagram)

Gwiazdy w butach New Balance: Renata Kaczoruk (fot. Instagram)

Gwiazdy w butach New Balance: Filip Chajzer (fot. Instagram)

Gwiazdy w butach New Balance: Filip Chajzer (fot. Instagram)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×