Szukaj

Monika Mrozowska wybrała suknię ślubną! Zobaczcie wszystkie kreacje, które przymierzyła

Suknia ślubna Moniki Mrozowskiej.Wybierała ja w programie "Salon sukien ślubnych"

Monika Mrozowska w programie “Salon sukien ślubnych”

Od trzech lat Monika Mrozowska jest w szczęśliwym związku z Sebastianem Jaworskim. Dwa lata temu para doczekała się syna. Józio ma dopiero dwa lata, ale już bywa z mamą na imprezach (zobacz więcej).

Życie prywatne i rodzinne aktorki kwitnie, a do pełni szczęścia brakuje jej tylko ślubu. Zaręczyny już były i to dość nietypowe. “Wstępnie” odbyły się w mało romantycznych okolicznościach, podczas wykonywania codziennych domowych obowiązków, gdy Monika… wieszała pranie. Właściwe zaręczyny jej przyszły mąż zaplanował podczas wakacji w Grecji.

Zobacz: Monika Mrozowska zdradziła szczegóły ślubu. Kiedy go weźmie?

Do ślubu pozostało jeszcze trochę czasu. Monika zapowiedziała, że najprawdopodobniej odbędzie się latem 2017 roku w rodzinnych stronach pana młodego, na Dolnym Śląsku. W jakim stylu będzie wesele? Albo “na bogato” na zamku albo rustykalne, na działce. To, co wydaje się być przesądzone, to suknia ślubna.

Wszystko wskazuje na to, że swój wymarzony model Monika Mrozowska znalazła na planie programu “Salon sukien ślubnych“. Decyzję pomagały jej podjąć najbliższe osoby: mama, przyjaciółki, a także córki – 13-letnia Karolina i 6-letnia Jagoda. Co ciekawe, najmłodsza z doradczyń okazała się też najbarwniejszym gościem odcinka.

Ta za mało się świeci. Tej brakuje koronki, a ta mogłaby być bardziej w stylu sukni mojej ulubionej lalki – tak młodsza córka Moniki Mrozowskiej komentowała stroje, w których pokazywała się jej mama.

Na którą suknię ślubną ostatecznie zdecydowała się Monika Mrozowska? Zobaczycie już w piątek 25 marca o 22:00 w TLC. A zdjęcia aktorki i jej gości oraz prowadzącego “Salon sukien ślubnych” Stefano Terrazzino obejrzycie w naszej galerii.

Monika Mrozowska i jej goście (mama, córki, przyjaciółki) w programie TLC "Salon sukien ślubnych" (fot. mat. pras.)

Monika Mrozowska i jej goście (mama, córki, przyjaciółki) w programie TLC “Salon sukien ślubnych” (fot. mat. pras.)

Monika Mrozowska wybiera suknię ślubną w programie TLC "Salon sukien ślubnych" (fot. mat. pras.)

Monika Mrozowska wybiera suknię ślubną w programie TLC “Salon sukien ślubnych” (fot. mat. pras.)


Zamierzasz wziąć ślub w tym roku?

×