Szukaj

Znane Polki na premierze książki Hanny Bakuły: Jolanta Kwaśniewska, Alicja Węgorzewska, Krystyna Mazurówna…

premiera książki Hanny Bakuły

premiera książki Hanny Bakuły

Premiera książki Hanny Bakuły

Wczoraj, 19 października, miała miejsce premiera najnowszej książki Hanny Bakuły o przewrotnym tytule Jak być ogierem do końca życia. Co autorka mówi o swoim najnowszym dziele?

Na bazie swego sporego doświadczenia podjęłam się przemiłej mrówczej pracy sklasyfikowania ogierów różnych narodowości, ze szczególnym uwzględnieniem polskich chwatów z różnych części  kraju. (…) Sporządziłam katalog czempionów, z wyszczególnieniem moich ulubionych, ogierów naukowych, pop kulturowych, ogiera inżyniera, Piotrusia Pana i pramałpy. (…)Książka jest teleskopem i mikroskopem. Można na zjawisko ludzkiego ogiera patrzeć z mega odległości i oglądać jak preparat medyczny. (…) Książka jest dla osób z poczuciem humoru, obojga płci. Jej jadowitość, jest pozorna, bo mężczyzn uwielbiam. – napisała na swoim blogu Hanna Bakuła

Na wydarzeniu pojawiły się między innymi: Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Mariola Bojarska-Ferenc, Alicja Węgorzewska, Maria Szabłowska, Alicja Resich-Modlińska czy Krystyna Mazurówna.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich znanych gości Hanny Bakuły.


Dodaj komentarz

  • pawcio pisze:

    JA ze swojej strony mogę polecić tę stronę : http://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-349.html naprawdę jest tutaj bardzo duży wybór w botkach zamszowych, każda znajdzie coś dla siebie, jak dla mnie świetna sprawa:)

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×