Polskie gwiazdy wsparły WOŚP w Londynie. Zebrały rekordową sumę pieniędzy! Ewa Mielnicka, Majka Jeżowska, Anna Jurksztowicz, Ian Rooth…

WOŚP Londyn 2016

WOŚP Londyn 2016

Gwiazdy na WOŚP 2016 w Londynie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od kilku lat gra także poza granicami kraju. Tradycyjnie już największym zainteresowaniem wśród Polonii cieszył się koncert z udziałem gwiazd w Londynie. To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii zebrano największą kwotę spośród wszystkich zagranicznych miast wspierających akcję Jurka Owsiaka – aż 40 tysięcy funtów, czyli ok. 240 tysięcy złotych!

W londyńskiej Scali przez cały dzień na jednej scenie można było posłuchać przebojów m.in. Majki Jeżowskiej, Anny Jurksztowicz i zespołu Myslovitz. Polskie przeboje – na czele z Wszystkie dzieci nasze sąNa dobre i na złe i Długość dźwięku samotności – porwały publiczność, która już o godzinie 11.00 wypełniła salę po brzegi.

Do wspierania WOŚP mieszkających w Anglii Polaków zachęcała Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka. Najpiękniejsza Polka w zamian za wrzucone do puszki funty pozowała do pamiątkowego zdjęcia. Kolejka zainteresowanych zdawała się nie mieć końca.

Na fanów sportu czekało spotkanie z mistrzem Polski w kitesurfingu Maksem Żakowskim. Nie mogło zabraknąć także mieszkających w Londynie polskich wokalistówIana Rootha z zespołu West Avenue oraz Martina Fitcha, który jako Marcin Mroziński reprezentował Polskę na Eurowizji 2010.

Całą imprezę przebojowo poprowadziła organizująca koncert Dagmara Chmielewska z Hurricane of Hearts. Za kulisami z gwiazdami rozmawiał Mateusz Szymkowiak, dziennikarz Pytania na śniadanie.

Dokładną relację foto i wideo znajdziecie na naszym Instagramie (@jastrzabpost.pl). Redakcja Jastrząb Post miała okazję uczestniczyć w koncercie od kulis.

#jastrzabpost wspiera #wosp w #london ❤️?? a razem z nami #ewamielnicka ? #uk #unitedkingdom

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#MajkaJeżowska rozgrzała publiczność na #WOSP ❤️ w #London ?? #wszystkiedziecinaszesa Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#WOŚP 2016 ❤️❤️❤️ Gramy od rana, a Wy!!!:) #london #wosp #orkiestra #dajemyczadu #missewa #piekarzewa Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Mielnicka (@missewa.pl)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×