Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Gwiazdy na prezentacji kolekcji biżuterii: Marcelina Zawadzka, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Rozalia Mancewicz

W.KRUK Cielecka i Ostaszewska


Kolekcja biżuterii Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka dla W.KRUK

W.KRUK od lat współpracuje z topowymi polskimi gwiazdami, z którymi co sezon tworzy ekskluzywną linię biżuterii opartą o ich pomysły. Tym razem marka połączyła swoje siły z Mają Ostaszewską i Magdaleną Cielecką. 14 lutego, pod hasłem Przyjaźń, zaprezentowane zostały projekty, które łączy niezwykły moty – ubrany w złoto i srebro rozmaryn.

Nazwa kolekcji nie jest przypadkowa, bowiem Maja i Magdalena od lat mogą poszczycić się przyjacielską więzią, o czym zresztą głośno mówiły podczas konferencji prasowej:

Przyjaźń, która nas łączy to wzajemne zaufanie, akceptacja, szczerość. Świadomość, że możesz liczyć na bezwarunkowe wsparcie. Przyzwolenie na to, że druga osoba czasem myśli dokładnie tak samo jak ty, a czasem zupełnie inaczej. To otwartość na tę odrębność – mówiła Maja Ostaszewska – Mamy podobne systemy wartości, poczucie humoru, wspólną pasję. Inspirujemy się nawzajem. Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku – dodała Magdalena Cielecka.

Z najnowszą kolekcją biżuterii W.KRUK zdążyło już zapoznać się kilka polskich gwiazd. Na premierowej wystawie można było spotkać m.in. Marcelinę Zawadzką, Rozalię Mancewicz z siostrami, Monikę Mrozowską, Beatę Ścibakówkę z córką Heleną Englert, uczestniczkę Agent Gwiazdy 3 Karolinę Ferenstein-Kraśko czy reporterkę Superstacji – Dorotę Michałowską.

Zdjęcia w galerii.

Dziś Walentynki! Z tej okazji przypominamy romantyczne historie 10 najpiękniejszych par w polskim show-biznesie [GALERIA]

Takiego eventu jeszcze nie było! Najgorętsze celebryckie biusty na jednej ściance: Anella, siostry Godlewskie, Mandaryna, Patrycja Wieja

Śmietanka Hollywood na 60 urodzinach Ellen DeGeneres! Jennifer Aniston, Adele, J.Lo, Kim Kardashian, Jennifer Lawrence… Lepiej niż na Grammy!

Co z biżuterii nosisz najchętniej?Komentarzy: 3


Gochaość | 4 marca 2018, 21:51

To straszne, że Kruk pakuje się w lewacką politykę, reklamując celebrytki typu p. Cielecka czy Ostaszewska a wcześniej Przybysz. Bo w większości kobiety polskie są normalne, w normalnych związkach, są przeciwko aborcji czyli zabijaniu. Do kogo kierowana jest ta kolekcja „Przyjaźń”? Ja i moje koleżanki przestałyśmy z tego względu kupować Wasze produkty, nawet nie wchodzimy do Waszych sklepów.


Gość | 17 lutego 2018, 17:20

Wszystko na sprzedaż … przyjaźń też. Szkoda.


Gość | 15 lutego 2018, 10:03

Pani Karolina jak zwykle piekna !


Dodaj komentarz
×