Gwiazdy i celebrytki na pokazie stylistki Moniki Brodki: Iza Kuna, Katarzyna Sokołowska, Gosia Baczyńska, Jakob Kosel

Prezentacja kolekcji Vasiny Maćkowiak

Monika Brodka od początku swojej kariery słynie z oryginalnego stylu. Za jej kreacje odpowiada tajemnicza projektantka mody, Vasina Maćkowiak. Bezkompromisowa, prawdziwa stylistka i kostiumograf, która swoje pomysły przelewa na oryginalne projekty. Nie podąża ślepo za trendami, bowiem wykreowała swój własny, niepowtarzalny styl oparty na geometrycznych kształtach, pięknych printach i wyjątkowych kolorach.

Vasina od 15 lat stylizuje Brodkę i inne polskie gwiazdy, ale teraz jej uwaga skupia się głównie na własnej marce Vasina Studio.

Ja chyba nie szukam inspiracji. Niektóre rzeczy po prostu chodzą mi po głowie, pojawiają się nagle i nie opuszczają moich myśli. Nawet, jeśli w danej chwili nie mam na nie wystarczającej ilości czasu, to zapamiętuję je i później rozwijam. Teraz marzy mi się pokaz. Pomysł, jak ma wyglądać mam już w głowie od dawna. Dojrzewa i czeka na swój moment. Nie mam jeszcze gotowych rozwiązań na każdą z sylwetek, ale samą inspirację już tak. Chodzą mi po głowie wrażenia, figury (bardzo często geometryczne) i na ich bazie buduję konkretne ubrania.

28 września miał miejsce wymarzony pokaz Vasiny Maćkowiak o nazwie Personage. Na prezentacji kolekcji nie zabrakło Moniki Brodki, ale i innych zafascynowanych projektami Vasiny gwiazd i celebrytek.

Na czerwonym dywanie pojawiły się: Izabela Kuna, Sylwia Nowak, Jakob Kosel, Katarzyna Sokołowska, Ewa Niespodziana, Laura Samojłowicz, Sandra Staniszewska, Gosia Baczyńska, Marta Kuligowska, Angelika Mucha.

Zdjęcia w galerii.

Monika Brodka pozuje z nagą seksbombą! To jest dopiero świetna fotka z wakacji!

Odmieniona Monika Brodka wróciła na salony! Za chwilę taką fryzurę będą nosiły wszystkie gwiazdy!

Monika Brodka znów zakochana!


Izabela Kuna - pokaz Vasiny Maćkowiak

Izabela Kuna - pokaz Vasiny Maćkowiak

Monika Brodka - Pokaz Vasiny Maćkowiak

Monika Brodka - Pokaz Vasiny Maćkowiak

Monika Brodka, Vasina Maćkowiak - pokaz kolekcji Vasiny

Monika Brodka, Vasina Maćkowiak - pokaz kolekcji Vasiny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×