Tłum gwiazd na pokazie Macieja Zienia: Małgorzata Rozenek, Karolina Szostak, Marina Łuczenko, Małgorzata Kożuchowska, Danuta Stenka

Gwiazdy tłumnie pojawiły się na drugiej części pokazu najnowszej kolekcji Macieja Zienia. W Łazienkach Królewskich w Warszawie nie zabrakło największych nazwisk z polskiego show-biznesu. Jakie miały kreacje? Która stylizacja była najlepsza? Zobaczcie!

Maciej Zień to jeden z ulubionych projektantów polskich gwiazd. Ubiera właścicielki największych nazwisk w branży, nic więc dziwnego, że na drugiej części prezentacji jego najnowszej kolekcji 24 kwietnia w Warszawie pojawiły się prawdziwe tłumy. Nie jest tajemnicą, że gwiazdy kochają modę i chcą być na bieżąco, a pokazy są zwykle oblegane. To w końcu na nich dowiadują się, w czym będą brylowały na salonach w nadchodzących miesiącach. Kogo widziano w Łazienkach Królewskich?

Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Danuta Stenka, Marina Łuczenko, Anna Popek, Omenaa Mensah, Maciej Zień, Edyta Herbuś, Dorota Soszyńska, Dorota Michałowska, Agnieszka Dygant, Wojciech Grzybała, Wujaszek Liestyle.

Kto jeszcze i jak wyglądały stylizacje gwiazd?

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz: Koszmarna wpadka na pokazie Zienia! Wszyscy zobaczyli koronkowe majtki młodej gwiazdy!

Zobacz: Izabela Janachowska urodziła?! Zaskakujące ustalenia internautek pod zdjęciem gwiazdy z kołyską

Zobacz: Agnieszka i Grzegorz Hyży planują wspólne dziecko? Po komentarzu gwiazdy nie ma już żadnych wątpliwości! [WIDEO]


Małgorzata Rozenek - pokaz Macieja Zienia

Małgorzata Rozenek - pokaz Macieja Zienia

Małgorzata Kożuchowska - pokaz Macieja Zienia

Małgorzata Kożuchowska - pokaz Macieja Zienia

Paulina Koziejowska - pokaz Macieja Zienia

Paulina Koziejowska - pokaz Macieja Zienia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×