Gwiazdy na 30-leciu magazynu „PANI”: Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Anita Sokołowska

Pani Gala 2019

Pani Gala 2019

Magazyn Pani uroczyście świętuje 30-lecie swojego istnienia. To niebagatelny staż, dlatego z tej okazji wyprawiono wielką galę z udziałem gwiazd. Zobacz, jakie kreacje wybrały.

Gala z okazji 30-lecia istnienia magazynu Pani, to nie lada wydarzenie. Miesięcznik powstał w roku 1989, kiedy wydawca dawnego dwutygodnika Kobieta i Życie postanowił stworzyć nowy kwartalnik poradniczo-relaksowy. Gazeta jest na rynku bardzo długo i jest niezwykle ceniona.

Zobacz: Bal fundacji Omeny Mensah i Miss Polonia: gwiazdy, Miss Świata jako gość honorowy i rekordowa kwota z licytacji! [WIDEO]

Gala Pani – kto się pojawił?

Jubileuszowe wydanie gazety uświetniły Krystyna Janda, Kasia Nosowska i Martyna Wojciechowska, które w ramach akcji Siła jest kobietą w wywiadach opisały swoje dokonania osobiste i zawodowe. Ukazało się w nakładzie 95 tys. egzemplarzy, miało objętość 256 stron.

Na uroczystej gali z okazji świetnego jubileuszu pojawiły się gwiazdy: Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Kasia Zielińska, Dorota Soszyńska, Jakub Wesołowski, Ada Fijał, Roma Gąsiorowska, Paulina Koziejowska, Grażyna Wolszczak.

Zobacz: Gwiazdy świętują 100-lecie polsko-włoskich relacji dyplomatycznych: Magda Gessler, Gabi Drzewiecka, Agata Młynarska

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – PANI, gala 30-lecia magazynu

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – PANI, gala 30-lecia magazynu

Pani – jaki to magazyn?

Pani to magazyn dla inteligentnych, dojrzałych, świadomych siebie i swoich potrzeb kobiet, które cieszą się stabilizacją zawodową i materialną. Takich,  z wyrobioną wrażliwością estetyczną, którym dosyć bliski jest świat kultury.

Magazyn prezentuje inspirujące osoby, przedstawia historie wyjątkowych związków, a także porusza aktualne problemy dotyczące spraw kobiet.

Posiada poszerzone działy mody, urody oraz psychologiczny Projekt szczęście oraz Smak życia o podróżach, kuchni z pasją i wnętrzach.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji marki kosmetycznej: Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Zielińska


Anita Sokołowska – PANI, gala 30-lecia magazynu

Anita Sokołowska – PANI, gala 30-lecia magazynu

Katarzyna Zielińska – PANI, gala 30-lecia magazynu

Katarzyna Zielińska – PANI, gala 30-lecia magazynu

Ada Fijał – PANI, gala 30-lecia magazynu

Ada Fijał – PANI, gala 30-lecia magazynu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×