Szukaj

Gwiazdy na otwarciu hotelu Narie Resort&SPA: Julia Wieniawa, Antek Królikowski, Paulina Sykut-Jeżyna

Gwiazdy w hotelu na Mazurach

Gwiazdy w hotelu na Mazurach

Hotel Narie Resort& SPA uroczyście otwarty

Hotel Narie Resort&SPA to ekskluzywne miejsce w sercu Mazur, które czaruje nie tylko urokliwą okolicą. To także wyjątkowy punkt na polskiej mapie relaksu, na który stawiają gwiazdy. To właśnie tutaj wypoczywały m.in.  Weronika Książkiewicz , Beata Kozidrak, Julia Wieniawa, Paulina Sykut- Jeżyna, Anna WendzikowskaMałgorzata Socha Zofia ŚlotałaW sobotę odbyło się oficjalne otwarcie luksusowego obiektu. Kto się na nim pojawił?

Z okazji oddania hotelu do użytku, na prywatnej plaży zorganizowano wydarzenie pod hasłem Babie lato w Mazurskim sadzie. Tego dnia zadbano o każdy najmniejszy szczegół, łącznie z tym, że na stołach podawano smakołyki w kształcie jabłka.

Podczas kolacji przygotowanej przez szefa kuchni Dariusza Czaję zadbano o wykorzystanie regionalnych produktów. Nic więc dziwnego, że na stołach królowały m.in.: mazurski kawior ze ślimakagrzyby oraz polska wołowina.

Podczas uroczystej kolacji przy stołach zasiadły najgorętsze postaci związane ze światem show-biznesu. Wśród nich nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie – Julii Wieniawy Antka Królikowskiego. Aktor nie tylko dobrze się bawił i ze swoją partnerką podbijał parkiet, ale także zapowiadał występ ukochanej, która ma na swoim koncie przebój Oddycham.

Muzyczną gwiazdą wieczoru była Julia Pietrucha. Występ piosenkarki powracającej po krótkim urlopie macierzyńskim obejrzeli m.in. Paulina Sykut-Jeżyna z mężem.

Zdjęcia z wydarzenia w galerii.

Weronika Książkiewicz po mistrzowsku zażartowała sobie z Anny Wendzikowskiej! Po prostu petarda!

Seksowna Beata Kozidrak w krótkich włosach opala się na jachcie popijając zimnego szampana!


Paulina Sykut Jeżyna, Piotr Jeżyna - Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Paulina Sykut Jeżyna, Piotr Jeżyna - Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski - Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski - Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Julia Wieniawa- Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Julia Wieniawa- Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×