Gwiazdy „YCD” w „Jaka to melodia?”: Cichopek, Herbuś i Nowakowska. Pojedynek na kreacje. Są tak piękne, że trudno wskazać faworytkę!

Gwiazdy You Can Dance: Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Ida Nowakowska

Gwiazdy You Can Dance: Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Ida Nowakowska

Gwiazdy You Can Dance - Nowa Generacja na planie programu Jaka to melodia?. Kasia Cichopek, Ida Nowakowska i Edyta Herbuś. Zdjęcia. 

Program Jaka to melodia? zadebiutował w TVP1 w 1997 roku. Przez lata prowadził go Robert Janowski. Od kilku lat zastępuje go Rafał Brzozowski. W show raz na jakiś czas pojawiają się gwiazdy znane z innych formatów. Tym razem swoich sił w teleturnieju spróbowała załoga You Can Dance – Nowa Generacja: prowadząca – Kasia Cichopek oraz jurorki Ida Nowakowska Edyta Herbuś. Jak się zaprezentowały? Mamy zdjęcia ich fenomenalnych kreacji.

Gwiazdy You Can Dance Jaka to melodia?

Cichopek pojawiła się na planie w błyszczącej, marszczącej się sukni z pasem, który idealnie podkreślał jej smukłą talię. Do tego dobrała ciemne rajstopy i szpilki. Jej look uzupełniły krwistoczerwone usta. Nowakowska zaprezentowała się w świecącym topie, złotej marynarce i luźnych spodniach. Na jej nogach znalazły się duże, toporne buty. Jak zazwyczaj, związała włosy w kitkę i zafundowała sobie tylko lekki makijaż. Herbuś miała na sobie luźną czerwoną koszulkę z kwiatem na ramieniu. Do tego: obcisłe dżinsy i klasyczne czarny szpilki.

Zdjęcia wszystkich wymienionych pań znajdziecie w galerii pod tekstem.

Kasia Cichopek w poprzednich odcinkach muzycznego show

Udział w Jaka to melodia? to dla Kasi nic nowego. Już wcześniej występowała w show i prezentowała nienaganne kreacje. We wrześniu wbiła się w białą bluzkę z rękawkami, zwieńczonymi ozdobnymi frędzlami. Obcisła kreacja świetnie podkreśliła jej kobiece kształty. Look gwiazdy uzupełniały dżinsy z wysokim stanem i sandałki na obcasach. Więcej przeczytacie tutaj.

W listopadzie wybrała się na plan w czerwonej obcisłej sukience długości midi. Obcisła kreacja ponownie podkreśliła jej talię i wyeksponowała kobiece atuty. Nie zabrakło czarnych szpilek, które dodały jej sporo uroku.

Która gwiazda You Can Dance najbardziej się wam podoba?


Kasia Cichopek - Jaka to melodia?

Kasia Cichopek - Jaka to melodia?

Ida Nowakowska - Jaka to melodia?

Ida Nowakowska - Jaka to melodia?

Edyta Herbuś - Jaka to melodia?

Edyta Herbuś - Jaka to melodia?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×