Szukaj

Gwiazdy na XII edycji gali „Wielcy Małym”: Małgorzata Ostrowska-Królikowska,Antoni Królikowski, Piotr Adamczyk

Gwiazdy na Wielcy Małym

Edyta Jungowska, Małgorzata Potocka, Antoni Królikowski... Gwiazdy pojawiły się na XII edycji gali Wielcy Małym. Kto wziął udział w wydarzeniu? Zobacz galerię zdjęć. 

Wielcy Małym, to akcja mająca na celu pomaganie zwierzętom w okresie zimowym, który jest dla nim niezwykle trudnym czasem. Nic więc dziwnego, że ta szlachetna idea doczekała się kolejnej edycji, wspieranej przez gwiazdy. To one zachęcały do zbierania datków na schroniska, a także agitowały do adopcji bezdomnych milusińskich.

Gwiazdy na XII edycji uroczystej gali Wielcy Małym. Kto przykuł największą uwagę fotoreporterów?

Na ściance pojawiła się dawno nie widziana Olga Bończyk. Wyglądała bardzo korzystnie – zdecydowała się na stylizację godną prawdziwej paryżanki – ubrała satynową, niezwykle zmysłową, niebieską bluzkę w kropki z pokaźnych rozmiarów kokardą. Artystka zestawiła ją z ciemnogranatową, dwurzędową kamizelką do połowy uda. Uzupełnieniem stroju były czarne, klasyczne spodnie typu cygaretki i skórzane buty w męskim stylu na płaskiej podeszwie. Bardzo podoba nam się ta odsłona aktorki. Uważamy, że takie eklektyczne zestawienia pasują do niej idealnie.

Zobacz: Opole 2019: Olga Bończyk zdobiła się na niesamowicie intymne wyznanie. Potwierdziła romans ze Zbigniewem Wodeckim?

XII edycja gali "Wielcy Małym" - Olga Bończyk

XII edycja gali „Wielcy Małym” – Olga Bończyk

Bardzo gustownie wyglądała również Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Artystka przeszła niesamowitą modową metamorfozę. Stylizacja, w której się pojawiła była idealna. Kobieta postawiła na satynową sukienkę midi w kolorze czekoladowego brązu. Jej bieliźniany charakter przełamywała szara, dwurzędowa marynarka z grubej wełny. Takie zestawienie materiałów i faktur to prawdziwe mistrzostwo. Dodatki były równie perfekcyjne, jak cała reszta – czarne botki za kostkę na niewielkim obcasie sprawiły, że całość nie była nudna. Jasnobrązowa torebka przewieszona przez ramię pojawiła się tutaj nieprzypadkowo – taki zabieg spowodował, że aktorka optycznie wyszczupliła swoją sylwetkę. Małgorzata powinna częściej decydować się na tego typu stylizacje, bo wygląda w nich świetnie.

XII edycja gali "Wielcy Małym" - Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski

W wydarzeniu wzięli udział także: Antoni Królikowski, Edyta Jungowska, Małgorzata Potocka, Jolanta Fraszyńska, Piotr Adamczyk, Franciszek Maśluszczak, Paweł Królikowski, Ludgarda Buzek, a także Janusz Chabior.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Zapomnijcie o Grażynce Lubicz! Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła się w seksbombę! Jej fryzura to jakiś kosmos!

 

 

 


Olga Bończyk - XII edycja gali

Olga Bończyk - XII edycja gali "Wielcy Małym"

Olga Bończyk - XII edycja gali

Olga Bończyk - XII edycja gali "Wielcy Małym"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski - XII edycja gali

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski - XII edycja gali "Wielcy Małym"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×