Gwiazdy na premierze spektaklu „Małżeństwo to morderstwo”: Kasia Skrzynecka, Joanna Moro, Paulina Holtz

Gwiazdy - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Gwiazdy - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Katarzyna Skrzynecka, Joanna Moro, Olga Bończyk, Kacper Kuszewski, Paulina Holtz... Gwiazdy na premierze spektaklu Małżeństwo to morderstwo. Zdjęcia.

W poniedziałek 21 marca w Teatrze Capitol miała miejsce premiera spektaklu Małżeństwo to morderstwo. Autorem sztuki jest Nick Hall, natomiast wyreżyserował ją Olaf Lubaszenko.

Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to… aby robić to co zawsze! Bałaganiarz i „Wszystkowiedźma”, uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni…Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni są ramy od roweru czy może zatrute pralinki? – czytamy w opisie zamieszczonym na oficjalnej stronie Teatru.

W obsadzie sztuki znaleźli się między innymi: Olaf Lubaszenko i Anna Gronostaj.

Kto pojawił się na premierze sztuki Małżeństwo to morderstwo?

Spektakle, które są premierowo wystawiane w Teatrze Capitol, zawsze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na sztukę Małżeństwo to morderstwo z pewnością czekało wielu wielbicieli teatru. Z pewnością warto, jest się na nią wybrać, nie tylko za sprawą świetnej obsady, ale i niezwykle zagadkowej historii.

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje. Jak widzowie oceniają sztukę Nicka Halla?

  • Przedstawienie znakomite, b.dobra obsada, dowcipne wstawki nawiązujące do sytuacji politycznej. Jesteśmy b. zadowoleni.
  • Naprawdę znakomite! Serdecznie polecam (na poprawę humoru też!!!)
  • Przedstawienie godne polecenia. Świetna gra aktorska.
  • Rewelacyjna sztuka, dawno się tak nie ubawiłam. Gra aktorska na najwyższym poziomie!
  • Świetna komedia.

Pokaz premierowy miał miejsce w poniedziałek. Nie zabrakło na nim gwiazd. Przed obiektywami fotoreporterów pozowali:  Joanna Moro, Olga Bończyk, Dawid Czupryński, Kacper Kuszewski, Katarzyna Maciąg, Hiroaki Murakami, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Violetta Arlak, Artur Chamski, Maria Dejmek, Marta Bryła, Jakub Tackowiak, Kazimierz Mazur, Tomasz Jacyków, Piotr Miazga, Michalina Sosna, Maria Gładkowska, Magdalena Zawadzka, Agnieszka Wielgosz, Paulina Koziejowska, Paulina Holtz, Stanisław Banasiuk, Wojciech Wysocki, Marcin Troński.

Zdjęcia w naszej galerii.


Joanna Moro - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Joanna Moro - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Olga Bończyk, Kacper Kuszewski - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Olga Bończyk, Kacper Kuszewski - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×