Szukaj

Gwiazdy na premierze płyty Cleo „superNOVA”: Qczaj, Damian Kordas, Kasia Dziurska

Gwiazdy na premierze płyty Cleo

Gwiazdy na premierze płyty Cleo

Gwiazdy na premierze nowej płyty Cleo: Qczaj, Damian Kordas, Kasia Dziurska. W jakim stylu została zorganizowana impreza? Jak wyglądała gospodyni? Zdjęcia.

Cleo to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Sławę przyniosła jej współpraca z Donatanem. Kiedy ruszyła w drogę o własnych siłach, nie wiadomo było czy sobie poradzi. Bez wątpienia dała radę.

Doskonale potrafi wykorzystać zainteresowanie mediów własną osobą, a także skutecznie to zainteresowanie pobudzać. Choćby sprawa życia prywatnego. Podobno ktoś jest, podobno był zaręczynowy pierścionek, ale nic nie zostało potwierdzone. Cleo trzyma te sprawy dla siebie. Wprawdzie przyznaje, że znajduje czas na miłość, ale już nie wiemy, kim jest wybranek. Dlaczego? Piosenkarka postanowiła zachować ten fragment swojego życia dla siebie, gdyż potrzebuje azylu, w którym może się wyciszyć.

Mam w swoim życiu czas na miłość. Jakoś się znajduję. Zachowuję to totalnie dla siebie, dlatego, że ten mój mały fragment życia, czyli rodzina i najbliższa, ukochana osoba, to jest mój azyl, takie moje miejsce, gdzie mogę się wyciszyć – tajemniczo odpowiedziała w rozmowie z Super Expressem.

W czwartkowy wieczór natomiast miała miejsce premiera jej nowego albumu, bo artystka nie próżnuje i udowadnia niedowiarkom, że kariera solowa była jej pisana.

Gwiazdy na premierze płyty Cleo. Kto się pojawił?

Cleo zrobiła w Hotelu Marriott imprezę w klimacie cyberpunk, a to dlatego, że właśnie miała miejsce premiera trzeciego solowego albumu wokalistki zatytułowanego „superNOVA”.

Płyta przenosi nas do świata, w którym nie ma ograniczeń dla brzmień i barw – mówiła wokalistka.

Artystka często odważnie sięga po nowoczesne rozwiązania, ale wciąż słychać u niej ton jej tanecznych przebojów. Tym razem postarała się, aby jej muzyczna galaktyka charakterystyczna i odmienna od tego, co słyszymy na poprzedniej płycie „vinyLOVA”.

Na nowym krążku „superNOVA” pojawiły się syntetyczne brzmienia z lat 80., taneczne produkcje housowe oraz konkretne bity. Krążek promują utwory: Łowcy gwiazd, EVA, Znikam i W telefonie, które na kanałach internetowych mają niesamowite zasięgi.

Na premierze pojawili się, oprócz gospodyni: Kasia Dziurska, Emilin Gankowski, Qczaj, Damian Kordas, Anika Dąbrowska, Magda Bereda i jeszcze kilka innych gwiazd.

Cleo w kosmicznym, obcisłym kostiumie zaprezentowała idealną figurę. Zajrzyjcie do galerii.


Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×