Gwiazdy na premierze „Greace”: Natsu, Marcin Dubiel, Olga Bończyk, Małgorzata Pieczyńska

Gwiazdy na premierze Greace

Gwiazdy na premierze Greace

Natsu, Marcin Dubiel, Olga Bończyk, Małgorzata Pieczyńska... Gwiazdy na premierze musicalu Grease. Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia.

Grease, jeden z najczęściej wystawianych spektakli musicalowych na świecie, miał swoją premierę 3 marca na warszawskiej Scenie Relax. Kultowa historia wakacyjnej miłości dwojga młodych bohaterów Sandy Dumbrowski i Danny’ego Zukko, a także ich przygód, w reżyserii w reżyserii Antoniusza Dietziusa, przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Kto pojawił się na wydarzeniu?

O czym jest musical Grease?

Grease to historia miłości Sandy Dumbrowski i Danny’ego Zukko. Musical osadzony jest w epoce rock&rolla przełomu lat 50. i 60. Pełen wielkich przebojów takich jak Summer Nights, Youre The One That I Want, Sandy czy tytułowego Grease. Do tego świetne choreografie i kostiumy. Tak przyjemnie czwartkowy wieczór postanowiło spędzić sporo znanych z pierwszych stron gazet osób.

Gwiazdy na premierze musicalu Grease. Kto się pojawił?

Nie wyobrażamy sobie przyjemniejszego spędzenia wieczoru niż ten w teatrze, na premierze takiego hitu jak Greace. Podobnego zdania byli: Natsu, Marcin Dubiel, Olga Bończyk, Beata Olga Kowalska, Monika Mariotti, Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, Tomasz Schimscheiner, Przemysław Talkowski, Danuta Błażejczyk, Małgorzata Pieczyńska, Robert Kochanek, Marcin Mroczek, Agata Załęcka.

Zdjęcia w naszej galerii.

Olivia Newton-John nie żyje

Premiera nabrała szczególnego wymiaru, bo kilka miesięcy temu zmarła po przegranej walce z rakiem legendarna odtwórczyni roli Sandy w filmie Greace.

Olivia Newton-John zmarła 8 sierpnia 2022 roku po ponad 30 latach walki z rakiem piersi. Miała 73 lata.

Dziś rano zmarła spokojnie na swoim ranczu w południowej Kalifornii, w otoczeniu rodziny i przyjaciół – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na jej social mediach w poniedziałek.

Olivia od ponad 30 lat jest symbolem triumfów i nadziei, dzieląc się swoją walką z rakiem piersi. Jej uzdrawiające inspiracje i pionierskie doświadczenie w medycynie roślinnej są kontynuowane w ramach Funduszu Fundacji Olivia Newton-John, poświęconego badaniom medycyny naturalnej i raka. Zamiast kwiatów, rodzina prosi o przekazanie wszelkich darowizn ku czci jej pamięci na @onjfoundation – kontynuowali wpis bliscy.

Wiele osób, myśląc o Greace widzi od razu właśnie Olivię i oczywiście jej filmowego partnera Johna Travoltę. Aktorka na zawsze pozostanie w sercach fanów musicalu.

Poniżej przypominamy jeden z utworów.

 


Natsu, Marcin Dubiel - premiera Greace

Natsu, Marcin Dubiel - premiera Greace

Marcin Dubiel - premiera Greace

Marcin Dubiel - premiera Greace

Olga Bończyk - premiera Greace

Olga Bończyk - premiera Greace

Komentarze

 • Gość1987 pisze:

  Robert kochanek na premierzelegalykohaekwielkihite

 • Gośćmmm pisze:

  Pani Błażejczyk to super babka

 • Gość pisze:

  Same pustaki

 • Zuzka pisze:

  Bończyk jak zwykle ciotka klotka, Blazejcyk jak Pocahontas

 • Gość pisze:

  Błażejczyk i Pieczyńka moim zdaniem źle wystylizowane,a te dwa pajace Mrozińskie dramat Kochanek te spodnie z lmpa wyrwał? najszykowniej wygląda Bończyk Tomek w czapce nie znam czy to jakiś bezdomny?

 • Gość pisze:

  Jeszcze tej dwójki brakowało, gwiazdy filmów dla dorosłych i pseudo zawodnika mma…

  • Gośćhh pisze:

   Nie zesraj się z tej zawiści. I to nie jest gwiazda filmu dla dorosłych bo na jej filmach żadnych innych osób nie było oprócz niej i nie uprawiała tam sexu.

  • GAnkaość pisze:

   Ale ci faceci beznadziejni, takie pajace, wszystko mają za obcisłe, za małe, wyrosli z tego czy co? Acha wiem juz, przekroczyli roczny limit zakupu odzieży 😁a teraz na kolację robalowa, cha cha

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×