ImprezyGwiazdy na prezentacji nowości marki kosmetycznej: Anna Powierza, Dorota Czaja, Anna Samusionek...

Gwiazdy na prezentacji nowości marki kosmetycznej: Anna Powierza, Dorota Czaja, Anna Samusionek...

Nova kosmetyki
Nova kosmetyki
Milena Majek

22.04.2016 18:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiosna to czas nowości. W teatrach czy kinach wciąż możemy obserwować kolejne produkcje. Projektanci także nie zapomnieli o swoich klientach. Ich najnowsze kolekcje przyciągają tłumy chętnych, którzy chcą podziwiać wyjątkowe dzieła. Tak samo jest w branży kosmetycznej.

Nie da się ukryć, że produkty Nova Kosmetyki powstały z pasji jej twórców. Przynoszą tym samym autentyczne zadowolenie kobiet z ich stosowania, co potwierdziło spore grono gwiazd przybyłych na śniadanie prasowe do jednego z warszawskich showroomów: Anna Powierza, Anna Kerth, Anna Samusionek, Małgorzata Pieczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Dorota Czaja, Agata Załęcka, Małgorzata Ohme czy Katarzyna Krzeszowska: Miss Polski 2012, która jest jednocześnie ambasadorką marki. Świetnie prezentował się także prowadzący całe spotkanie Conrado Moreno. Przystojny Hiszpan znakomicie przygotował się z wiedzy o produktach i zadawał fachowe pytania, na które zaproszeni redaktorzy i dziennikarze portali i pism urodowych otrzymali krótkie, choć bardzo fachowe odpowiedzi. Podczas śniadania prasowego nadarzyła się świetna okazja do zapoznania się z nowymi produktami, które marka Nova Kosmetyki wprowadziła do znanych i nagradzanych już serii Go Argan i Go Cranberry. 

Prawdziwym zaskoczeniem okazała się premierowa prezentacja nowej linii dla dzieci Mikkolo, której powstanie zostało zainspirowane (i opracowane graficznie) przez synów właścicieli marki. Testowaniu nie było końca, zachwytom również. Słusznie, ponieważ warto pochylić się na polską produkcją, powstałą z wiedzy, doświadczenia i miłości do piękna kobiet oraz dzieci. Mężczyźni muszą poczekać na swoją kolej do września. Wtedy bowiem marka wprowadzi na rynek serię dla Panów.

W naszej galerii zdjęcia z tego wydarzenia.

Prezentacja nowości marki Nova Kosmetyki
Prezentacja nowości marki Nova Kosmetyki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także