Szukaj

Premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit z udziałem gwiazd: Agnieszka Grochowska, Anna Wendzikowska, Kasia Szklarczyk

Agnieszka Grochowska, Anna Wendzikowska, Kasia Szklarczyk... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit. Zobacz, jakie stylizacje wybrały.

Agnieszka Grochowska niedawno zagrała u boku samej Elle Fanning. Aktorka w filmie Moja Gwiazda. Teen Spirit, w którym wciela się w matkę głównej bohaterki. O czym opowiada film? To historia Violet, w którą wciela się Fanning, która wraz z mamą mieszkają na wsi w małym domku. Nastolatka marzy o międzynarodowej karierze i kiedy znajduje ogłoszenie o konkursie talentów postanawia spróbować swoich sił.

Co z tego wyniknie? O tym polscy widzowie przekonać się będą mogli wkrótce. Produkcja na ekrany kin w naszym kraju trafi już 5 lipca. Zanim jednak to nastąpi, odbyła się oficjalna premiera z udziałem gwiazd, na którą przybyły znane i lubiane postacie polskiego show-biznesu.

Przed obiektywami fotoreporterów gwiazdy prezentowały swoje stylizacje. Oprócz Grochowskiej, pojawili się także m.in. Anna Wendzikowska, Kasia Szklarczyk, Sandra Staniszewska, Adam Fidusiewicz, Agnieszka Mrozińska, Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska, Łukasz Garlicki, Alex Caprice, Joanna Majstrak. 

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej jak typowy Polak na wakacjach. Z trudem rozpoznaliśmy w nim dziecko wielkiej gwiazdy

Zobacz: Michał Szpak wreszcie zdradził sekret swojej szczupłej sylwetki! Tak wygląda jego dieta cud! Gwiazdy padną z zazdrości!

Zobacz: Syn polskiego miliardera wziął ślub! Na luksusowym weselu bawiły się same gwiazdy!


Agnieszka Grochowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Agnieszka Grochowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Anna Wendzikowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Anna Wendzikowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×