NewsyMaria Tyszkiewicz popłakała się tuż przed występem. Jak poszło jej w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Maria Tyszkiewicz popłakała się tuż przed występem. Jak poszło jej w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Maria Tyszkiewicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Maria Tyszkiewicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Źródło zdjęć: © Instagram

17.05.2024 21:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maria Tyszkiewicz okazała się rewelacyjną wokalistką, która potrafiła stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak poszło jej w finale? Popłakała się tuż przed swoim występem.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w tej edycji powodował, że widzowie przeżywali ogromne edycje. Tym razem wystąpili w nim ci, którzy już kiedyś wygrali poprzednie edycje. Maria Tyszkiewicz tuż przed występem w finale uroniła kilka łez. Co się wydarzyło?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maria Tyszkiewicz przeszła niezwykłą drogę w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Maciej Dowbor zaprosił Marię Tyszkiewicz do rozmowy przed występem finałowym. Razem wspominali drogę, jaką przeszła aktorka w ciągu ostatnich dziesięciu tygodni.

Maria zaśpiewała wiele trudnych utworów i nie wszystkie wychodziły jej idealnie, a gwiazda jest przecież perfekcjonistką, więc przeżywała to, że za występ w roli Ewy Demarczyk nie została doceniona.

Osoby, które pomagały wcielać jej się w różne role stwierdziły, że Tyszkiewicz otworzyła się od momentu, gdy zaśpiewała piosenkę Dody. Kolejne tygodnie to jedno wielkie pasmo sukcesów tej uczestniczki programu.

Maria Tyszkiewicz popłakała się przed występem w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Tyszkiewicz uroniła kilka łez po tym, jak zobaczyła siebie we wszystkich wcieleniach, które doprowadziły ją do finału. Stwierdziła, że nie sądziła, że aż tak się rozklei. Wzięła się jednak w garść i wyszła na scenę, brawurowo wykonując "Only Love Can Hurt Like This" Palomy Faith.

Wysłuchując zachwytów jurorów, Maria Tyszkiewicz przyznała, że przeżyła w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiele ciężkich, ale i pięknych chwil.

Oprócz tego, że wątpiłam i było trudno, bardzo trudno, to jestem wdzięczna wszystkim osobom, które pozwoliły mi się rozwinąć - powiedziała.

Piotr Gąsowski wyznał, że zauważył niezwykłą przemianę Tyszkiewicz.

Zawsze byłaś świetną artystką, ale teraz się stałaś artystką dojrzałą - docenił ją.
Maria Tyszkiewicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Maria Tyszkiewicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także