NewsyMichał Szpak wreszcie zdradził sekret swojej szczupłej sylwetki! Tak wygląda jego dieta cud! Gwiazdy padną z zazdrości!

Michał Szpak wreszcie zdradził sekret swojej szczupłej sylwetki! Tak wygląda jego dieta cud! Gwiazdy padną z zazdrości!

Michał Szpak choroba
Michał Szpak choroba
Kuba Górski

02.07.2019 17:27, aktual.: 03.07.2019 01:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Szpak ostatni okres może zaliczyć do niezwykle udanych i owocnych. Gwiazdor wydał album Dreamer, który sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Oprócz tego piosenkarz dał serię spektakularnych koncertów promocyjnych w całej Polsce, wypełniając po brzegi największe sale i domy kultury w dużych miastach. Szpak był także jedną z gwiazd festiwalu w Sopocie, gdzie zadebiutował w roli konferansjera. Fala tak wielu sukcesów sprawiła, że artysta jest obecnie jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na młodej scenie muzycznej.

Michał ma mnóstwo fanów, którzy podziwiają jego głos oraz zamiłowanie do mody. Każda stylizacja gwiazdora wywołuje wielkie poruszenie wśród internautów, zatem Szpak jest inspiracją dla wielu młodych ludzi. Sporym zainteresowaniem cieszą się również jego roznegliżowane fotki. Artysta od dawna uwielbia chwalić się swoim nagim ciałem, na widok którego fani gwiazdora dostają białej gorączki. Wreszcie wiadomo w jaki sposób wokalista dba o formę.

Na profilu Szpaka pojawiła się śliczna fotka, na której idol nastolatków z dumą zaprezentował swoją dietę. Michał trzyma w ręku zestaw produktów dzięki którym osiągnął talię osy. Wśród nich można dostrzec batoniki Milky way oraz Bounty, są również płatki Nesquik oraz kartonik mleka krowiego 3%.

Zatem już wiadomo, co trzeba jeść aby wyglądać jak Michał Szpak! Lecimy do sklepu!

  • Michał Szpak wyjawił swoją dietę cud
  • Michał Szpak – Opole 2014
  • Michał Szpak – Opole 2015
  • scena z: Michał Szpak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Michał Szpak - Instagram
  • Michał Szpak - Instagram
  • Michał Szpak - Instagram
[1/7] Michał Szpak wyjawił swoją dietę cud
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także