Szukaj

Tłum celebrytów na imprezie radia Eska: Baron, Marta Gałuszewska, Smolasty, Honorata Skarbek, Magda Schejbal

Gwiazdy na imprezie radia Eska

Gwiazdy i celebryci pojawili się tłumnie na imprezie radia Eska 2019. Stacja „odwoływała zimę” w towarzystwie znanych nazwisk z polskiego show-biznesu. Kto pojawił się na ściance i jak wyglądały stylizacje znanych i lubianych na czerwonym dywanie? Zobaczcie zdjęcia!

Nowy Rok za nami, podobnie jak jesienne ramówki – czas na rozpoczęcie nowego sezonu w show-biznesie. I choć kalendarzowa zima pozostanie z nami jeszcze kilka tygodni, na przestrzeni kolejnych dni odbywać się będą prezentacje wiosennych ramówek stacji telewizyjnych. Zanim to jednak nastąpi, radio Eska postanowiło „odwołać zimę”. A czy jest lepszy sposób na rozgrzanie atmosfery niż impreza z udziałem znanych i lubianych?

Tłum gwiazd pojawił się na wydarzeniu radia w Warszawie 23 stycznia. Pomiędzy nimi znaleźli się między innymi BaronHonorata SkarbekSmolastyMonika LewczukKasia DziurskaKamil BednarekMarta Gałuszewska czy Magda Schejbal.

Kto jeszcze i jak wyglądały stylizacje gwiazd?

Zobaczcie w galerii!

Jennifer Aniston przybrała na wadze? Najnowsze zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły cały show-biznes

Gwiazdy na charytatywnym pokazie „Dzieci Dzieciom”: Kasia Cichopek, Szymon Majewski, Kuba Wesołowski, Gabi Drzewiecka, Marta Manowska

Gwiazdy wspierają hospicjum. Wspaniała akcja zorganizowana przez znaną fotografkę! [WIDEO]


Michał Szpak - Eska 2019

Michał Szpak - Eska 2019

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Smolasty - Eska 2019

Smolasty - Eska 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×