NewsyHonorata Skarbek nie mogła patrzeć na to, co wyprawia jej ukochany. Smolasty zadał jej ból, a teraz o nią walczy

Honorata Skarbek nie mogła patrzeć na to, co wyprawia jej ukochany. Smolasty zadał jej ból, a teraz o nią walczy

Smolasty, Honorata Skarbek rozstanie
Smolasty, Honorata Skarbek rozstanie
Zuza Maciejewska
28.11.2018 19:27

W mediach pojawiły się niedawno plotki o rzekomym rozstaniu Honorata Skarbek ze Smolastym. Tymczasem okazuje się, że para ma się świetnie, miłość kwitnie, a sami zainteresowani zmagają się z innym problemem – nie mogą zdecydować się, dokąd wybrać się na wspólne wakacje. Z takimi rewelacjami przychodzi portal Pudelek.

Plotki o tym, że idole nastolatek nie są już razem pojawiły się po tym, jak Skarbek przestała obserwować swojego chłopaka na Instagramie. Podobno zrobiła to z zazdrości – gdy ona odpoczywała z przyjaciółmi w Stanach Zjednoczonych, on po koncertach imprezował z fankami. Taki bieg zdarzeń miał nie do końca spodobać się gwieździe znanej z hitu Nie powiem jak:

Honorata od dawna dusiła się w tej relacji. Gdy przekonała się, że Smolasty nie traktuje jej poważnie, definitywnie się od niego odcięła – zdradziła w rozmowie z Faktem osoba z bliskiego otoczenia pary.

Szybko jednak okazało się, że Honka i Smolasty mieli jedynie drobny kryzys, który zakończył się jeszcze zanim do mediów przedostały się plotki o rozstaniu:

Honkę irytowały pijane nagrania Smolastego, więc postanowiła na to nie patrzeć, szczególnie że miało to miejsce, kiedy wypoczywała z przyjaciółmi w Stanach – zdradza przyjaciel blogerki w rozmowie z Pudelkiem.

Para ma jednak pomysł na to, jak poprawić łączące ich uczucie. Nic tak nie zbliża jak wspólny odpoczynek:

Honce i Smolastemu zależy na sobie, więc chcą zażegnać kryzys w ciepłych krajach. Ostatnio Honka wypytywała nawet o różne miejsca na wakacje na swoim story. Wie, że to ostatnia szansa, żeby uratować ten związek. Ona cieszy się nieposzlakowaną opinią, a on cały czas nadszarpuje jej budowany przez lata wizerunek i z tego powodu często się kłócą – kwituje przyjaciel blogerki.

Trzymamy kciuki za jedną z najbardziej barwnych par wśród młodych gwiazd.

Honorata Skarbek – pokaz Sabriny Pilewicz
Honorata Skarbek – pokaz Sabriny Pilewicz
Smolasty całuje się z Honoratą Skarbek
Smolasty całuje się z Honoratą Skarbek
Smolasty w Dzień Dobry TVN
Smolasty w Dzień Dobry TVN
Honorata Skarbek - Sephora Trend Report 2018
Honorata Skarbek - Sephora Trend Report 2018
Honorata Skarbek – Samochód Roku Playboya 2018
Honorata Skarbek – Samochód Roku Playboya 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także