Gwiazdy na imprezie: Maffashion, Roksana Węgiel, Renata Gabryjelska

Gwiazdy na imprezie

Gwiazdy na imprezie

Maffashion, Roksana Węgiel, Renata Gabryjelska... Gwiazdy i celebryci na evencie. Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia.

Czuć już powoli wiosnę w powietrzu. Marki zajmujące się różnymi branżami startują z nowymi kolekcjami, a żeby je promować, organizują chętnie odwiedzane przez celebrytów i gwiazdy imprezy. To okazja nie tylko, żeby zobaczyć, co w trawie piszczy w świecie mody, ale też, żeby pięknie się wystylizować, spotkać, porozmawiać.

9 marca w czwartek na evencie jednej z marek nie zabrakło znanych osób.

Gwiazdy na imprezie marki biżuteryjnej. Kto się pojawił?

Czwartkowe popołudnie 9 lutego na imprezie postanowili spędzić m.in. Maffashion, Roksana Węgiel, Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak, Renata Gabryjelska, Bogna Sworowska, Magdalena Siegal, Malwina Wędzikowska.

Zdjęcia w galerii.

Wśród zebranych zdecydowanie stylizacją wyróżniała się 18-letnia Roksana Węgiel. Wokalista postawiła na dżinsową mini zdobioną suwakami, którą połączyła z beżowymi kozakami na płaskiej podeszwie i cholewami aż za kolano, a także malutką torebkę. Długie włosy pozostawiła rozpuszczone.

Roksana Węgiel jest zakochana. Kim jest jej partner?

O Roksanie Węgiel ostatnio sporo mówi się w kontekście jej życia prywatnego. Kilka tygodni temu świętowała 18. urodziny, a krótko przed wielką imprezą pojawiły się doniesienia, że spotyka się 26-letnim Kevinem Mglejem. W końcu sama potwierdziła informacje.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – powiedziała o Roksana w rozmowie z Plejadą.

Przed Roksaną także kolejne wyzwanie, bo już za pasem matura.

Jak sobie tak intensywnie pomyślę o maturze, to czuję stres. Wiem, że czeka mnie bardzo dużo pracy, będę musiała bardzo dużo się uczyć, żeby nadrobić pewien materiał i zdać tę maturę. To jest mój cel, więc będę do niego dążyła. Rozszerzoną maturę chciałabym zdawać z języka angielskiego.

Co ze studiami?

Jeśli moje życie będzie wyglądało nadal tak intensywnie, to na pewno nie pójdę od razu na studia. Ale jeśli będę miała zdaną maturę, to mogę sobie zrobić te studia w każdym momencie mojego życia. Chciałabym, żeby to mi coś dało, coś wniosło do mojego życia. Bo nie zależy mi na papierku.

The Voice Kids otworzy


Renata Gabryjelska na imprezie marki biżuteryjnej

Renata Gabryjelska na imprezie marki biżuteryjnej

Roksana Węgiel na imprezie marki biżuteryjnej

Roksana Węgiel na imprezie marki biżuteryjnej

Maffashion na imprezie marki biżuteryjnej

Maffashion na imprezie marki biżuteryjnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×