Szukaj

Gwiazdy na MTV Video Music Awards 2016: Britney Spears, Beyonce, Ariana Grande, Alicia Keys, Nicki Minaj, Kim Kardashian, Rita Ora…

Gwiazdy na MTV VMA 2016

Gwiazdy na MTV VMA 2016

MTV VMA 2016 – zdjęcia ze ścianki

Fani muzyki z Polski mieli ostatniej nocy aż dwa powody, by nie spać 😉 Na przystawkę telewizja Polsat zaserwowała nam niezwykły koncert złożony z występów wszystkich najpopularniejszych artystów, którzy w Kielcach walczyli o tytuł przeboju lata. Ostatecznie wygrał najnowszy singiel Sylwii Grzeszczak. Na scenie nie zabrakło jednak grupy Feel, Margaret, Iry czy Natalii Szroeder.

Zobacz: Plejada gwiazd na Magicznym Zakończeniu Wakacji 2016: Mans Zelmerlow, Sylwia Grzeszczak, Margaret

Z kolei kolejne wielkie wydarzenie to MTV Video Music Awards 2016. Gala rozpoczęła się nad ranem czasu polskiego. Na ściance zaprezentowała się cała plejada artystów, w tym: Rita Ora, Beyonce, Rihanna, Ariana Grande, Nick Jonas, Jake Miller, Nicki Minaj, Britney Spears, Alicia Keys, Kim Kardashian, Kanye West, Amber Rose, Jojo, Jeremy Scott i inni.

Sceną zdecydowanie zawładnęła Rihanna, która wystąpiła aż czterokrotnie wykonując medleye swoich przebojów osadzone w czterech różnych gatunkach muzycznych.

Z kolei największą triumfatorką gali była Beyonce, która nominowana była aż w 11 kategoriach, a do domu pojechała z 8 statuetkami! To się nazywa wynik 😉

Zobaczcie, kto najlepiej prezentował się na ściance – nasza galeria jest pełna zdjęć!

Alicia Keys - MTV Video Music Awards 2016

Alicia Keys – MTV Video Music Awards 2016

Nicki Minaj- MTV Video Music Awards 2016

Nicki Minaj- MTV Video Music Awards 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×