58-letnia Anna Jurksztowicz weszła na salony i powaliła nową sylwetką. Zawsze wygląda dobrze, ale tym razem przeszła samą siebie

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz

W branży muzycznej nie brakuje pięknych wokalistek. Jedną z nich jest Anna Jurksztowicz, która czaruje fanów nie tylko swoim głosem, ale także wyglądem. Teraz piosenkarka znów udowodniła, że czas jest dla niej bardzo łaskawy.

Anna Jurksztowicz jest żywą legendą polskiej estrady, którą znamy m.in. z wykonań utworów do znanych nam seriali – Ranczo, M jak miłość oraz Matki, żony i kochanki. Artystka ostatnio nie bywa zbyt często na imprezach show-biznesowych. Czas spędza głównie na koncertach i w swoim ulubionym Monako. Ładuje tam akumulatory przed pracą w firmie i występami. Ale jeśli już się zdecyduje pojawić na ściankach, to robi to w naprawdę wielkim stylu.

Niedawno w jednym z warszawskich hoteli po raz 14. odbyła się gala rozdania nagród Polish Businesswomen Awards dla kobiet sukcesu. Imprezę poprowadził aktor Jacek Borkowski. Wśród obecnych było wiele znanych osób, ale z tłumu zdecydowanie wyróżniała się Anna Jurksztowicz.

Anna Jurksztowicz z nagrodą dla bizneswoman

Jurksztowicz podczas uroczystości otrzymała statuetkę za działalność w swojej wytwórni producenckiej. Jej firma Si Music działa od 2001 roku i zajmuje  się m.in. wydawaniem płyt, opieką menadżerską, organizowaniem koncertów, tworzeniem muzyki do filmów i seriali. Współpracuje z  Krzesimirem Dębskim, Krzysztofem Napiórkowskim i Robertem Kubiszynem.

Tak piosenkarka skomentowała całe wydarzenie we wpisie na Instagramie:

Odkąd założyłam sobie własną firmę wydawniczą i producencką, przestałam narzekać na bezrobocie. Otrzymuję teraz mnóstwo interesujących ofert pracy od … samej siebie. Dziękuję z uznanie

Anna Jurksztowicz zachwyca wyglądem

Artystka nie ukrywa, że wygląd i sprawna forma są dla niej bardzo ważne, dlatego stara się rozsądnie odżywiać i regularnie ćwiczyć. Efekty są jak najbardziej widoczne. Piosenkarka ostatnio straciła na wadze 7 kilo i wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Anna podczas gali olśniła wszystkich. Odchudzona piosenkarka znakomicie prezentowała się w dopasowanej zielono-czarnej sukience marki Isabela Marat. Do tego dopasowała czerwona torebkę Salvatore Ferragamo, czarne szpilki Uterque i kolczyki Forget-me-not Pecunia. Tą kreacją po raz kolejny udowodniła, że ma styl!

58-letnia Jurksztowicz zachwycała młodym wyglądem i pięknym uśmiechem. W zasadzie przez lata niewiele się zmieniła, a podczas ostatniej imprezy udowodniła po raz kolejny, że czas się dla niej zatrzymał.

Na wydarzeniu pojawiły się również m.in.: Patrycja Kazadi, Monika Richardson, Paulina Chylewska. Zdjęcia w galerii.


Anna Jurksztowicz ze statuetką

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz i Jacek Borkowski

Anna Jurksztowicz i Jacek Borkowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×