Szukaj

Magda Gessler zajada się cytrynową tartą, jej ukochany tańczy rumbę, a córka wciąż zaskakuje nowymi potrawami

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler od kilku dni odpoczywa w Kanadzie. Restauratorka wakacje spędza w towarzystwie ukochanego, Waldemara Kozerawskiego i córki Lary (zobacz: Magda Gessler wyjechała na rodzinne wakacje. Pierwszy raz pokazała swój drugi dom). Restauratorka pierwszego dnia urlopu założyła konto na Instagramie. Bardzo chętnie chwali się prywatnymi zdjęciami z fanami. Ja jednej fotografii widać, jak gotuje z córką.

Wspólne gotowanie….. uwielbiam :)) Soczysty schab sous vide ze słodką cebulką i selerem a obok najprawdziwsza pomidorowa ze świeżych kanadyjskich pomidorów….. na żeberkach cielęcych z całą masą pietruszki – napisała na portalu społecznościowym.

Lara Gessler zna się na kuchni prawie tak dobrze, jak jej mama. 25-latka od kilku lat pracuje z mamą, poznając kulisy kulinarnego biznesu. Lara jest właścicielką cukierni Słodki Słony. Jak widzimy, z mięsnymi potrawami radzi sobie równie dobrze, jak ze słodkimi wypiekami! Potrawami zajada się nie tylko Magda Gessler, ale też Waldemar Kozerawski, który jak zdradziła restauratorka – lubi wieczorami tańczyć rumbę!

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×