Szukaj

TYLKO U NAS! Jak Dariusz Krupa stara się przetrwać w areszcie?

Dariusz Krupa w więzieniu

Dariusz Krupa w więzieniu

Życie Dariusza Krupy w areszcie

Siłownia, czytanie książek, komponowanie muzyki – tak Dariusz Krupa wypełnia czas w areszcie śledczym. Ćwiczenia zawsze pomagały mu w stresujących momentach życia – kiedy rozstał się z Edytą Górniak codziennie odwiedzał siłownię w warszawskim hotelu Hilton i tam przez kilka godzin odreagowywał wszelkie zmartwienia, teraz jest podobnie.

Darek sporo ćwiczy w areszcie, wysiłek oczyszcza go eliminuje czarne myśli – mówi w rozmowie z Jastrząb Post osoba związana z rodziną muzyka – Otaczają go różni ludzie, ale on, jak to ma w zwyczaju zachowuje kulturę i spokój – dodaje nasz informator

Ze względu na chorą wątrobę i lamblie, które przed laty zaatakowały jego organizm, Darek zmuszony jest do przestrzegania diety – nie może jeść cukru, spożywać mleka oraz jego przetworów, bo szkodzi mu kazeina.

Już raz, przed laty, trafił do szpitala z chorą wątrobą. Stało się tak na usilną prośbę Edyty, która domagała się hospitalizacji, bo do końca twierdził, że nic mu nie będzie i że jakoś wytrzyma. Żona uratowała mu wtedy życie – wspomina nasz rozmówca

W utrzymaniu diety pomaga muzykowi sklep, który znajduje się w areszcie. Można w nim zamawiać określone produkty i kupować je za pieniądze przysyłane przez rodzinę. Zdarza się, że Dariusz Krupa robi to, bo musi i chce dbać o zdrowie. Zależy mu na tym, by w dobrej kondycji przetrwać najgorszy czas i zachować siły dla rodziny. Plotki o tym, że jada posiłki przysyłane przez firmę kateringową, to bzdura i rzecz niemożliwa do wykonania.

W areszcie Dariusz Krupa może też czytać książki i zajmować się komponowaniem muzyki. Jest po szkole muzycznej i doskonale zna nuty, więc każdy dźwięk, nawet bez instrumentu potrafi odpowiednio zapisać i może listownie wysłać do zaprzyjaźnionego studia nagrań, które profesjonalnie nagra taki utwór.

Na krótkich widzeniach z rodziną zapewnia, że muzyka, podobnie jak ćwiczenia, przynosi mu ulgę i przypomina mu o tym, co potrafi robić najlepiej. Dariusz Krupa, uznawany w branży za zdolnego muzyka sporo koncertował i brał udział w nagraniach piosenek nie tylko dla Edyty Górniak, ale i dla Justyny Steczkowskiej, Kayah, Anity Lipnickiej, Natalii Kukulskiej, Mietka Szcześniaka i Roberta Amiriana.

Zobacz: Iza Adamczyk-Krupa w odważnej sesji dla Dariusza Krupy

Dariusz Krupa w więzieniu

Dariusz Krupa w więzieniu

Dariusz Krupa w więzieniu

Dariusz Krupa w więzieniu


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×