Wirtualna Polska

Żony Hollywood: Kasia Wołejnio bardzo emocjonalnie o swojej przyjaciółce. To gwiazda filmowa

Żony Hollywood: Kasia Wołejnio bardzo emocjonalnie o swojej przyjaciółce. To gwiazda filmowa

Przy okazji zdradziła, że aktorka spodziewa się dziecka: "Ja nie zazdroszczę. Cieszę się razem z nią".

Wirtualna Polska

Kasia Wołejnio to serdeczna przyjaciółka Sofi Vergary. Poznały się osiem lat temu i do tej pory łączą je ciepłe relacje. Kasia pojawiła się z Sofią na premierze filmu „Gorący pościg”, w którym gra Sofia. Wspierała przyjaciółkę w czasie pierwszego pokazu filmu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: „Żony Hollywood” – Kasia Wołejnio na premierze z gwiazdami amerykańskiego kina

Teraz polska aktorka podzieliła się z wszystkimi radosną nowiną. Sofia Vergara jest w ciąży i niebawem weźmie ślub. Sofia ma już jedno dziecko. We wrześniu 1992 urodziła syna, Manolo. Sofia urodziła Manolo  w wieku 18 lat. Jej mężem był Joe Gonzalez, z którym rozwiodła się w 1993.

Zobacz:  Sofia Vergara lamentuje i płacze nad synem. Takiego krzyku jeszcze nie słyszeliście [wideo]

Kasia pochwaliła się też, że Sofia będzie miała swoją gwiazdę na Hollywood Boulevard! Sofia jest jedną z najbogatszych gwiazd Ameryki. Zarabia ponad 30 MLN rocznie! Kasia zdradziła też kilka szczegółów z jej życia prywatnego. Okazuje się, że aktorka kiedyś była tak uboga, że nie mogla zapłacić za studia swojemu synowi! Wszystko zmieniło się, kiedy dostała rolę w serialu „Modern Family”

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kochani. pamiętacie Sofie Vergare z 7 dmego odcinka ??? Moja największa przyjaciółka. Jutro właśnie odbiera gwiazdę na Hollywood blv!!!! To jest największy sukces w Hollywood, tak się ciesze z jej sukcesu, ponieważ pamiętam, kiedy poznałyśmy się lata temu byłyśmy na tym samym etapie:))) , teraz jest największą gwiazdą telewizyjną, zarabia 30 MLN rocznie! Kiedy leciałam na Święta do Polski parę lat temu i Sofia mnie odwoziła na lotnisko, żaliła się, że nie ma jak zapłacić za studia swojego syna. Rok później dostała show „Modern Family” i życie się odmieniło. Więc nigdy nic nie wiadomo!!! Wiara, pozytywne myślenie, optymizm! Nie poddawanie się:))) to jest najważniejsze:))) to jest przykład!!!! Na to!!! Że wszystko jest możliwe. Ja nie zazdroszczę:) cieszę się razem z nią. I wy również hejterzy, bo wiem, że to też czytacie, dopingujcie tym, którzy próbują i idą śladem marzeń. I przestańcie krytykować – Nie każdy ma rodzinę, dzieci i męża od razu. Na wszystko jest pora. Sofia wlasnie bierze ślub mając 43 lata, będą mieli dziecko l nareszcie jest spełniona od roku najszczęśliwsza -napisała Kasia

Aktorka jest w związku z aktorem, Joe Manganiello. Oficjalnie potwierdziła, że niebawem się pobiorą.

Kasia Wołejnioi Sofia VergaraFot. screen z Facebook

Kasia Wołejnioi Sofia Vergara
Fot. screen z Facebook

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

 


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×