Za którym razem prawo jazdy zdali Kaczorowska, Rozbicki i Gąsiewska? Tylko jednemu z nich udało się to za pierwszym podejściem! [WIDEO]

Za którym razem gwiazdy zdały prawo jazdy?

Za którym razem gwiazdy zdały prawo jazdy?

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki, Wiktoria Gąsiewska opowiedzieli Jastrząb Post o tym, za którym razem zdali prawo jazdy. Kto z nich jest najlepszym kierowcą?

Prawo jazdy to bardzo przydatny dokument. Każdy z nas marzy o nim, zanim jeszcze ukończy 18 rok życia. Niestety sam egzamin nie zalicza się do najłatwiejszych. Wiele osób podchodzi do niego wiele razy i zalicza mniejsze lub większe potknięcia.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Agnieszkę KaczorowskąNikodema Rozbickiego Wiktorię Gąsiewską o to, za którym razem udało się im zdać prawo jazdy.

Za którym razem gwiazdy zdały prawo jazdy?

Nikodemowi udało się za drugim razem. Powiedział nam o tym, jakim kierowcą się czuję. Jak się okazuje, podchodzi on do ruchu drogowego z dużą dozą pokory.

Poprawnym. Z dużą dozą pokory podchodzę do samochodów, do ruchu drogowego, a także do oceniania siebie jako kierowcy. Jestem wielkim entuzjastom motoryzacji i lubię to. Cieszę się, że dzisiaj będę miał okazję powygłupiać się i poszaleć na torze, bo to jest miejsce gdzie można wcisnąć pedał gazu i pobadać swoje limity. Prawo jazdy zdałem  za drugim razem. To nienaganny wynik, ale myślę, że trzeba zdać prawo jazdy, a potem nauczyć się jeździć w ruchu drogowym i w ogóle funkcjonować na ulicy.

Czy Nikodem wykorzystuje swoją popularność, aby uniknąć mandatu?

Staram się nie dopuszczać do sytuacji gdy zasługuje na ten mandat. A z drugiej strony jestem bardzo otwarty na ludzi i zawsze chętnie z nimi porozmawiam. Szanuję polską policję. Większy problem mam ze strażą miejską. Nie jestem fanem tej organizacji i jednostki. Wolałbym żeby policja sprawowała piecze nad nami także w miastach. Ale to już dłuższy temat. Nie mam nic personalnego do straży miejskiej, ale pozwolę sobie powiedzieć, że nie przepadam za nimi.

Agnieszce udało się zdać za pierwszym, ale i tak było to dla niej bardzo stresujące. Twierdzi, że aż tak bardzo nie denerwowała się nawet przy porodzie.

Za pierwszym. To był najbardziej stresujący moment w moim życiu. Żaden poród, żadne mistrzostwa świata nie stresowały mnie tak bardzo jak egzamin na prawo jazdy. Zupełnie inne emocje. Jak wsiadłam za to kółko, cała się trzęsłam. Ręce mi się trzęsły. Chyba mnie poznał, ale dał znać pod koniec egzaminu. Tak się cieszyłam, że skakałam z radości.

Wiktoria zdała za trzecim podejściem, choć ma jedno „ale”:

Teorię zdałam za pierwszym, praktykę zdałam za trzecim. Ale powinnam zdać za pierwszym.

Jakimi jesteście kierowcami?


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×