Wiesław Nowobilski zdradził, jaką szefową jest Katarzyna Dowbor. Ujawnienie nieznanych dotąd faktów może zaskoczyć część widzów „Nasz nowy dom”!

Wiesław Nowobilski, Katarzyna Dowbor

Wiesław Nowobilski, Katarzyna Dowbor

Wiesław Nowobilski otworzył się przed nami. Zdradził, jaką szefową jest Katarzyna Dowbor. Te słowa mogą zaskoczyć wielu fanów ich programu!

Wiesław Nowobilski to kierownik budowy z programu Nasz nowy domktórego gospodynią jest Katarzyna Dowbor. Budowlaniec został zaangażowany do trzynastej edycji Tańca z gwiazdami. W programie występuje w duecie z Janją Lesar i w każdym odcinku pokazuje się z jak najlepszej strony. Gwiazdor Polsatu jakiś czas temu zdradził nam, że to Kasia osobiście bardzo namawiała go do przyjęcia zaproszenia do TzG.

Bardzo się ucieszyła. Nawet namawiała mnie, żebym poszedł do tego programu, a ona mi będzie bardzo kibicować. Będzie na widowni, nie będę osamotniony. Na pewno będzie wysyłać SMS-y – opowiedział rozmówca Jastrząb Post.

Jednocześnie podkreślił, że program raczej nie sprawi, aby stał się bardziej popularny niż jego telewizyjna szefowa, gdyż ona znacznie dłużej pracuje w show-biznesie.

Nie wydaje mi się, abym stał się bardziej popularny. Kasia już długo pracuje w tej branży. Może będę bardziej rozpoznawalny, ale na pewno nie będę jak Kasia – dodał.

Reporterka Jastrząb Post znów miała szansę porozmawiać z Wiesławem, co miało miejsce po ostatnim odcinku TzG. O co tym razem go zapytaliśmy?

Wiesław Nowobilski o relacjach z Katarzyną Dowbor

Nasz rozmówca docenił to, że Katarzyna tego dnia pojawiła się na planie i mu kibicowała. Jak podkreślił, obecność szefowej dodała mu skrzydeł.

Oczywiście. Jakby nie było to jest moja szefowa i chciałem się przed nią pokazać.

W dalszej części rozmowy Wiesław zdradził, jaką szefową jest gospodyni Nasz nowy domNie krył przy tym entuzjazmu. Z jego słów wynika, że Dowbor nie tylko współpracuje z nim na polu zawodowym, ale również jest przyjaciółka, która zawsze go wspiera.

Ona jest szefową, przyjacielem. Z nią można robić wszystko. Nawet potańczyć. No i przede wszystkim wspiera.

Brawo! Również chcielibyście mieć tak wspaniałych szefów?


Katarzyna Dowbor, Wiesław Nowobilski. Jesienny spot Polsatu

Katarzyna Dowbor, Wiesław Nowobilski. Jesienny spot Polsatu

Wiesław Nowobilski, Janja Lesar - pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami

Wiesław Nowobilski, Janja Lesar - pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×