ExclusiveKasia Dowbor nie zdradziła jeszcze takiej tajemnicy jak jej kolega z planu "Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski o wpływie inflacji na remonty w programie

Kasia Dowbor nie zdradziła jeszcze takiej tajemnicy jak jej kolega z planu "Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski o wpływie inflacji na remonty w programie

Wiesław Nowobiliski
Wiesław Nowobiliski
26.07.2022 05:00, aktualizacja: 26.07.2022 16:00

Nasz nowy dom to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. Prowadzi go Katarzyna Dowbor, jednak ekipa liczy znacznie więcej osób. Jedną z nich jest niezawodny Wiesław Nowobilski, czyli kierownik budowy. Mężczyzna w najbliższym czasie wystąpi w formacie Taniec z Gwiazdami, co było sporym zaskoczeniem dla fanów programu.

Pracowity góral o wielkim sercu. Wiesław Nowobilski – kierownik budowy z programu @nasznowydom to kolejna gwiazda, która wystąpi w nadchodzącej edycji @tanieczgwiazdami. Ciekawe, czy na parkiecie #TZG13 Wiesiek poradzi sobie równie dobrze jak podczas remontów?Witamy w programie i życzymy powodzenia – przekazał ostatnio Polsat.

Ulubieniec telewidzów pochodzi z województwa małopolskiego. Na co dzień mieszka w Jurgowie w powiecie tatrzańskim. Od 1991 roku jest szczęśliwym mężem Barbary Nowobilskiej, jednak o jego życiu prywatnym niewiele wiadomo.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Wiesławem o tajnikach jego formatu.

Wiesław Nowobilski o programie Nasz nowy dom. Co wyjawił?

Nasz rozmówca wypowiedział się najpierw na temat spalonego domu, który został wcześniej wyremontowany przez ekipę programu:

Jest to smutne dla nas coś takiego, bo my wkładamy serce, cała ekipa, wszyscy, łącznie z ekipą realizującą to, więc jest to dla nas przykre, że bohaterka, dla której to zrobiliśmy została nagle bez niczego.

Następnie wytłumaczył nam, czy są jakieś ograniczenia, jeśli chodzi o budżet w tworzeniu domów w formatu – zwłaszcza teraz, w dobie inflacji?

To są duże pieniądze, tym bardziej, że teraz materiały, ich koszty idą bardzo do góry. Każdy odcinek, który jest nowy, to są większe koszty. Wszystko wynika z cen materiałów.

Jak podkreślił, nie używają bardzo drogich materiałów, ale nikt im tego nie narzuca z góry:

 Nie ma takich materiałów. Używamy tych materiałów, których naprawdę potrzebujemy, nie ma ograniczeń, nikt nas nie ogranicza. Marmury to już przesada, ale takie podstawowe rzeczy, które są w normalnych domach.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Katarzyna Dowbor, Wiesław Nowobilski. Jesienny spot Polsatu
Katarzyna Dowbor, Wiesław Nowobilski. Jesienny spot Polsatu
Marta Kołdej, Wiesław Nowobilski, Katarzyna Dowbor, Przemysław Oślak, Martyna Kupczyk  - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Marta Kołdej, Wiesław Nowobilski, Katarzyna Dowbor, Przemysław Oślak, Martyna Kupczyk - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami 13
Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami 13
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także