ExclusiveWiesław z "Nasz nowy dom" gwiazdą "TzG". Pochwalił się, jaką obietnicę złożyła mu Kasia Dowbor. Tylko dlatego zgodził się na udział w programie

Wiesław z "Nasz nowy dom" gwiazdą "TzG". Pochwalił się, jaką obietnicę złożyła mu Kasia Dowbor. Tylko dlatego zgodził się na udział w programie

Wiesław Nowobilski o Tańcu z gwiazdami
Wiesław Nowobilski o Tańcu z gwiazdami

27.07.2022 05:00

Nasz nowy dom to hit Polsatu. Jednym z jego głównych bohaterów jest kierownik budowy, Wiesław Nowobilski. Mężczyzna dostał od telewizji sporą szansę. Zaproszono go do udziału w Tańcu z Gwiazdami, z czego skorzystał.

Pracowity góral o wielkim sercu. Wiesław Nowobilski – kierownik budowy z programu @nasznowydom to kolejna gwiazda, która wystąpi w nadchodzącej edycji @tanieczgwiazdami. Ciekawe, czy na parkiecie #TZG13 Wiesiek poradzi sobie równie dobrze jak podczas remontów?Witamy w programie i życzymy powodzenia – przekazał Polsat.

Przyszły uczestnik show zdradził nam, kto go namówił do udziału w show.

Wiesław Nowobilski może liczyć na wsparcie Katarzyny Dowbor?

Nasz rozmówca zaczął od tego, że nie od razu zgodził się na udział w Tańcu z gwiazdami:

Nie od razu powiedziałem tak. Musiałem się troszeczkę zastanowić, ale znajomi mnie namawiali, abym wziął udział w tym programie. To jest taka przygoda.

Czego najbardziej się obawia?

Obawiam się wszystkich szybkich tańców. Czy wytrzymam kondycyjnie. Z jurorów najbardziej obawiam się Czarnej Mamby. Będę próbował wkraść się w łaski pani Iwony.

Jak się okazuje, to właśnie Katarzyna Dowbor namawiała go do udziału w programie. Gdy odważył się przyjąć propozycję producentów show, Kasia złożyła mu pewną obietnicę, która sprawi, że widzowie jeszcze chętniej zasiądą przed telewizorami – prowadząca Nasz nowy dom będzie wspierać Wiesława w studiu osobiście:

Bardzo się ucieszyła. Nawet namawiała mnie, żebym poszedł do tego programu, a ona mi będzie bardzo kibicować. Będzie na widowni, nie będę osamotniony. Na pewno będzie wysyłać SMS-y.

Co, jeżeli kierownik budowy po udziale w programie przebije popularnością koleżankę?

Nie wydaje mi się, abym stał się bardziej popularny. Kasia już długo pracuje w tej branży. Może będę bardziej rozpoznawalny, ale na pewno nie będę jak Kasia.

Rozmówca Jastrząb Post nie ukrywa, że chętnie zobaczyłby Katarzynę na parkiecie Tańca z Gwiazdami:

Bardzo bym chciał, żeby zatańczyła. Wtedy ja będę jej kibicował.

Pełen wywiad poniżej.

Będziecie kibicować Wiesławowi Nowobilskiemu?

Katarzyna Dowbor, Wiesław Nowobilski. Jesienny spot Polsatu
Katarzyna Dowbor, Wiesław Nowobilski. Jesienny spot Polsatu
Marta Kołdej, Wiesław Nowobilski, Katarzyna Dowbor, Przemysław Oślak, Martyna Kupczyk  - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Marta Kołdej, Wiesław Nowobilski, Katarzyna Dowbor, Przemysław Oślak, Martyna Kupczyk - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami 13
Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami 13
Katarzyna Dowbor, Jesienny spot Polsatu
Katarzyna Dowbor, Jesienny spot Polsatu
Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię
Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także