Szukaj

Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc? Rozenek, Bohosiewicz i Żmuda Trzebiatowska zdradziły nam swoje plany [WIDEO]

Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda Trzebiatowska i Maja Bohosiewicz obchodzą Wielkanoc w rodzinnym gronie. A jak odpoczywają Majka Jeżowska, Jakub Kucner i Witold Paszt? Gwiazdy zdradziły nam swoje plany na nadchodzące święta. Zobacz, co szczególnego szykują i gdzie planują spędzić najbliższe dni.
Święta Wielkanoc u gwiazd Rozenek, Bohosiewicz, Żmuda Trzebiatowska

Święta to dla większości Polaków okazja do złapania oddechy i odpoczynku w gronie najbliższych. Szczególnie zapracowane gwiazdy mogą pozwolić sobie na chwilę komfortu w gronie najbliższych. Chociaż większość znanych osób tegoroczną Wielkanoc spędza z rodziną w Polsce, nie brakuje też takich, które wykorzystują długi weekend na ładowanie baterii za granicą – m.in. Karolina Nowakowska (Egipt), Kamila Porczyk (Niemcy) czy Kuba Wojewódzki, który otwarcie przyznaje, że nie spędza świąt w Polsce.

W rozmowie z naszą reporterką kilka gwiazd zdradziło swoje wielkanocne plany, o przygotowaniach do świętowania opowiedziała m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska:

U nas jest na szczęście taki klarowny podział. Boże Narodzenie urządzam ja i wszystkich zapraszam, a Wielkanoc jedziemy albo do jednych rodziców, albo do drugich i wtedy jedziemy trochę na gotowe. Możemy się poczuć jak dzieci. Właściwie wtedy pomagamy tylko przy tych ostatnich rzeczach, święconka, pisanki i jakieś totalnie małe rzeczy. Ale też nasze mamy mają dużą radość, że mogą nas ugościć i przygotować te święta tak jak my byliśmy dziećmi.

Maja Bohosiewicz nie ukrywa, że ostatnio zorganizowała kolację bożonarodzeniową, dlatego w Wielkanoc zamierza odpocząć i wprosić się do kogoś ze swojej rodziny:

My staramy się być dość wygodniccy- najpierw pytamy całą rodzinę kto chce zorganizować święta, a potem się wpraszamy, albo wyjeżdżamy na Mazury. Organizowaliśmy całą Wigilię u nas, więc myślę, że już mamy odfajkowane. Czekamy na zaproszenie.

Małgorzata Rozenek takżeprzyjedzie na gotowe”. Mimo to Perfekcyjna pani domu planuje przystroić swoją piękną willę i zapewnić słodkości w postaci domowych ciast:

Dekoracyjnie bo święta organizuje moja mama i ona nie wpuszcza mnie do kuchni. Ale ja uwielbiam dekoracje i już zaczęłam myśleć o dekoracjach u mnie w domu i cieszę się na te święta bardzo. Moją ulubioną potrawą jest sałatka jażynowa. Mama ją przyrządza. Moja mama powiedziała, że dopóki czuje się zdrowa i silna to sama chce przygotowywać i jedyne co mi zostawia to kupienie ciast.

Majka Jeżowska tegoroczną Wielkanoc spędzi razem z siostrą Basią w Nowym Sączu. Towarzyszyć jej będzie syn Wojtek ze swoją dziewczyną Zosią. Święta po polsku spędzi także zwyciężczyni Gwiezdnego cyrkuKamila Porczyk, której mąż jest Austriakiem:

Święta wielkanocne spędzę w moim nowym domu w Niemczech, w nowej wymarzonej kuchni. Mimo tego, że mój mąż jest z Austrii, święta będą po polsku! Nawet znalazłam polski kościół, do którego wybiorę się w niedzielę.

Równie tradycyjnie Wielkanoc świętować będzie Witold Paszt, który od dwóch tygodni przygotowuje cenione przez domowników przysmaki.

Nastawia solankę z mięsami i  osobiście wędzi. Razem z swoim wnukiem Maćkiem przygotowuje też białą kiełbasę. Święta, tradycyjnie, spędza z córkami w rodzinnym Zamościu i rodziną jego brata Stacha. W niedzielę wielkanocną spotykają się na śniadaniu, które zwykle przeciąga się do późnego popołudnia – czytamy w “Na żywo”.

Czas Wielkanocy to również okazja do naładowania baterii przed kolejnymi zmaganiami w Tańcu z gwiazdami. Jakub Kucner przerwę od ćwiczeń na parkiecie wykorzysta na spotkania z bliskimi w rodzinnym Poznaniu. Seksowny mister zapewnia, że w sobotę pójdzie do kościoła ze święconką, zaś w poniedziałek nikomu nie odpuści lania wodą.

A czy wy świętujecie Wielkanoc? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Ola Kwaśniewska odpicowała się na Wielkanoc, ale Kuba Badach kompletnie ją przyćmił! “Mucha nie siada!”

Zobacz: Dom Edyty Pazury zmienił się w wielkanocny raj! Świąteczny wystrój zrobił ogromne wrażenie na internautach

Zobacz: Edyta Górniak powiedziała “tak”! Tomasz Mazurkiewicz cały w skowronkach ogłosił światu wspaniałą nowinę!


Czy lubisz Święta Wielkanocne?

×