Weronika Zoń przeżyła koszmar na planie „Top Model”! To nie koniec złych wieści. Coś stoi na przeszkodzie w jej karierze

Weronika Zoń

Weronika Zoń

Weronika Zoń wskazała najlepsze i najgorsze momenty podczas występów w Top Model 10. A co z jej dalszą karierą? Nie miała dobrych wieści. 

Weronika Zoń to jedna z najpiękniejszych uczestniczek Top ModelWystąpiła w poprzedniej, dziesiątej, edycji show. Tak spodobała się jury, że zdecydowano o tym, aby wręczyć jej złoty bilet, gwarantujący jej zamieszkanie w domu modelek.

Przepiękna. Potrzebujemy takiej pozytywnej energii — komentowała Joanna Krupa.

Finalnie nie udało się jej wygrać programu. Pierwsze miejsce zajęła w nim Dominika Wysocka. Weronika nie zwalnia jednak tempa i rozwija karierę. Często gości na czerwonym dywanie i jest bardzo aktywna w social mediach. Reporterka Jastrząb Post miała z nią ostatnio szansę porozmawiać. Modelka wróciła myślami do udziału w programie TVN.

Weronika Zoń o Top Model

Nasza rozmówczyni podzieliła się z nami swoim najgorszym wspomnieniem z programu. Jak się okazuje, było tak źle, że nigdy więcej by do niej wróciła.

Sesja nago. To było może nie najgorsze, ale na pewno bym tego nie powtórzyła. Mogłabym zrobić sesję nago, tylko żeby ona była taka w zgodzie ze mną. Nie taka wulgarna i wyzywająca jak do różnych magazynów. Taka sensualna, kobieca — ok. Ewentualnie jakiś akt zakryty. Ale tak full nago to nie wiem.

Jaki moment był zatem najprzyjemniejszy moment w show?

Otrzymanie złotego biletu i wyjazd na fashionweek.

Zdradziła nam też, jak dokładnie wygląda teraz jej kariera. Niestety nie miała dobrych wieści. Delikatnie zasugerowała, że jej liczne tatuaże przekreślają ją w branży.

Ja działam przede wszystkim na Instagramie, na social mediach. Podpisałam teraz kontrakt z agencją, więc mam nadzieję, że pójdę też w kierunku modelingu, co prawda moje tatuaże mnie przekreślają, ale teraz świat mody szuka ludzi innych, wyróżniających się, więc będę próbować.

Trzymamy kciuki za Weronikę i za to, aby odniosła kolejne sukcesy zawodowe.


Weronika Zoń

Weronika Zoń

Weronika Zoń po metamorfozie

Weronika Zoń po metamorfozie

Weronika Zoń przed metamorfozą

Weronika Zoń przed metamorfozą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×