Top Model. Weronika Zoń dostała złoty bilet! Oto najpiękniejsza finalistka według jury

Top Model 10: Weronika Zoń

Top Model 10: Weronika Zoń

Top Model 10. Jurorzy w drugim odcinku wręczyli złoty bilet. Kim jest Weronika Zoń, która go zdobyła? Czym się zajmuje i gdzie mieszka?

Top Model to program, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób, które chcą spróbować swoich sił w modelingu. Zadebiutował na antenie w 2010 roku. Od tego momentu na castingach pojawiło się tysiące osób. Części z nich udało się przejść kolejny etap i zamieszkać w domu modeli. Dzięki temu dziś robią oszałamiające kariery w branży lub show-biznesie. Wśród nich warto wspomnieć takie nazwiska jak m.in. Karolina Pisarek, Jakob Kosel, Klaudia El Dursi oraz Karolina Gilon.

Top Model 10. Kim jest Weronika Zoń, która zdobyła złoty bilet?

W środę wyemitowano drugi odcinek dziesiątej edycji programu, w którym nie brakowało emocji. Na castingu pojawiła się bowiem śliczna, 21-letnia Weronika Zoń. Aspirująca modelka na co dzień mieszka w Anglii, gdzie przeprowadziła się w wieku 13. lat. Jak podkreśliła w rozmowie z jurorami, mama starała się poprawić komfort życia jej i rodzeństwa:

Przyjechałam odmienić moje życie tak naprawdę. Wyjechałam do Anglii z moją mamą i moimi braćmi. Przenieśliśmy się z malutkiego pokoiku w końcu do domu za lepszym komfortem życia. Moja mama zawsze chciała nam to dać.

Zoń chciała się zgłosić w poprzedniej edycji programu. Jak wyjawiła przed kamerami, czuła, że nie była na to gotowa. By się jak najlepiej przygotować, zaczęła ćwiczyć. Odwiedzała siłownię w każdej wolnej chwili:

Trzeba poświęcić kilka rzeczy, żeby coś wyszło w tym kierunku – komentowała Weronika Zoń.

Podczas castingu Weronika Zoń zdradziła, że zaczęła pracować w wieku 14 lat. Chociaż nie zarabiała dużo, cieszyła się, że może nieco dorobić. Potem rozpoczęła pracę w szpitalu:

Zaczęłam pracę jak miałam 14 lat i była to praca na zmywaku. Zarabiałam wtedy minimum stawki, ale cieszyło mnie to, bo mogłam sobie dorobić. Przez kilka ostatnich lat pracowałam w szpitalu. Przygotowuje posiłki dla pacjentów z potrzebami. Najbardziej lubię to, jak zwykłym uśmiechem mogę poprawić komuś dzień.

Zoń wzięła udział w sesji zdjęciowej, a także zaprezentowała się w jednej kreacji, którą wybrał dla niej Dawid Woliński. Tak zachwyciła jurorów, że ci postanowili jej wręczyć złoty bilet. Dzięki temu jest pierwszą uczestniczką, która zamieszka w domu modeli:

Przepiękna. Potrzebujemy takiej pozytywnej energii — komentowała Joanna Krupa.

Weronika Zoń prowadzi konto na Instagramie, które aktualnie śledzi prawie 13 tysięcy internautów, jednak ta liczba wciąż rośnie. Czy piękna 21-latka ma chłopaka? Patrząc na zdjęcia, które publikuje na swoim koncie można zauważyć, że jest szczęśliwie zakochana.


Weronika Zoń dostała złoty bilet

Weronika Zoń dostała złoty bilet

Kim jest Weronika Zoń?

Kim jest Weronika Zoń?

Kim jest Weronika Zoń?

Kim jest Weronika Zoń?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×