Mamy oficjalne potwierdzenie. Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim!

Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się

Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Gdy pierwszy raz gruchnęły plotki o związku Roberta ŚmigielskiegoWeroniki Rosati, fani pary byli zachwyceni, że aktorka znalazła tego jedynego i będzie znów tak szczęśliwa, jak na to zasługuje. Szybkie tempo, w jakim rozwijała się ich relacja i szemrane po kątach doniesienia o zaręczynach były miodem na uszy wszystkich, którzy do tej pory obserwowali życie miłosne aktorki i wiedzieli, że nie ma szczęścia do mężczyzn. Gdy w 2017 roku na świat przyszła mała Elizabeth, owoc miłości pięknej Weroniki i jej ukochanego, ślub był już niemal pewniakiem. Albo i nie.

Jak donosi Fakt, Weronika i Robert niespodziewanie postanowili się rozstać. Dlaczego?

Weronikę pochłonęło wychowywanie małej Elżbietki, a Roberta praca. On ma teraz tyle obowiązków w klinice, jak nigdy wcześniej i nie może z nich zrezygnować. Zaczęli więc naturalnie żyć osobno. W pewnym momencie stwierdzili, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozstanie. Zgodnie stwierdzili, że lepiej będzie jak rozstaną się, gdy łączą ich jeszcze przyjazne stosunki. Gdyby dłużej tkwili w związku w końcu zaczęłyby się kłótnie i wrogość, a tego ze względu na córkę chcieli uniknąć – wyjawia informator tabloidu

A jak czuje się Weronika? Według źródła gazety, twierdzącego, że jej związek właśnie się zakończył, Rosati jest zbyt zapracowana by się przejąć:

Jej całym światem jest córka. Poza tym przed nią sporo pracy bo wróciła właśnie po 13 latach na plan „M jak miłość”. Dla mężczyzny nie ma teraz w jej życiu miejsca – dodaje informator

Doniesienia tabloid potwierdziła nam Gabriela Piekarniak, agentka Rosati:

Po dzisiejszej publikacji „Faktu” dostaje dużo zapytań w sprawie Weroniki Rosati. Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne, ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli.Na pewno zaś to czego Weronika Rosati chce najbardziej to dać swojej córce maksymalnie dużo spokoju. I nie chce by w przyszłości Elizabeth czytała o rozstaniu swoich rodziców. Sprawy rodzinne chcą zachować wyłącznie dla siebie. Bardzo proszę wszystkich o uszanowanie tej prośby.

Małgorzata Rozenek, Hanna Lis i Weronika Rosati połączyły siły. Ich nowy projekt wzbudza kontrowersje! [WIDEO]

Tak Weronika Rosati rozpieszcza córkę! Jej mała Elizabeth dostała naprawdę kosztowny prezent na Dzień Dziecka!

Weronika Rosati pierwszy raz tak szczerze o porodzie. „Bałam się”. To dlatego zdecydowała się urodzić córeczkę w USA?


Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy

Robert Śmigielski i Weronika Rosati razem w kinie

Robert Śmigielski i Weronika Rosati razem w kinie

Weronika Rosati jest w ciąży z Robertem Śmigielskim

Weronika Rosati jest w ciąży z Robertem Śmigielskim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×