Weronika Marczuk miała po raz drugi zostać mamą. Zdradziła nam, dlaczego się nie udało. „Życie i tak pisze swoje scenariusze”

Weronika Marczuk o drugim dziecku

Weronika Marczuk o drugim dziecku

Weronika Marczuk o drugim dziecku. Miała wielkie plany, chciała ponownie zajść w ciążę, ale na jej drodze stanęły poważne przeszkody. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Weronika Marczuk w latach 90. przyjechała do Polski z Kijowa. Pierwszą pracę znalazła w Sopocie. Pracowała jako modelka podczas rewii wystawianych przez trójmiejskie hotele. Nad morzem nie tylko zarabiała na życie, ale też znalazła swoją wielką miłość. W 1993 roku związała się z Cezarym Pazurą, z którym rok później wzięła ślub. Rozwiedli się w 2008 w atmosferze skandalu. Dziś – na prośbę aktora – nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Przez kolejne lata Marczuk skupiona była na karierze. Pracowała w telewizji m.in. jako jurorka w You Can Dance, była też bohaterką afery z CBA. Została oskarżona o domniemane przyjęcie stu tysięcy złotych łapówki i planowane przyjęcie kolejnych 300 tys. złotych w zamian za pomoc w ustawieniu planowanej prywatyzacji Wydawnictwa Naukowo-Technicznego. W trudnym czasie poznała mężczyznę, z którym stworzyła silną relację.

W 2010 roku Marczuk związała się z partnerem, którego tożsamość nigdy nie została upubliczniona. Para po 10 latach związku doczekała się córki. 17 stycznia 2020 na świat przyszła Ania.

Weronika Marczuk o drugim dziecku

Dziewczynka jest oczkiem w głowie Weroniki, która na Instagramie publikuje mnóstwo wspólnych zdjęć. Gwiazda urodziła ją, gdy miała 49 lat. Dziś uważa, że późne macierzyństwo było dobrą decyzją, bo wcześniej była za bardzo skupiona na karierze, przez co nie mogłaby tak bacznie śledzić, jak rozwija się jej pociecha. Tak bardzo pokochała bycie mamą, że miała w planach drugie dziecko.

Marczuk zdradziła reporterce Jastrząb Post, że tuż po narodzinach Ani, chciała ponownie zajść w ciążę. Wtedy życie napisało scenariusz, którego się nie spodziewała:

Plan był, żeby od razu mieć drugie dziecko. Tylko planu nikt nie miał na pandemię, wojnę. Po raz kolejny życie pokazuje, że i tak pisze swoje scenariusze. Trudno jest kierować życiem, kiedy takie rzeczy się dzieją. Jak to będzie dane, tak będzie…

Weronika podkreśla, że zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Nadal wierzy, że jeszcze raz zostanie mamą:

Zaraz zaczną liczyć kto ile ma lat, ale niektórzy na to nie patrzą. Jeśli będzie dane, to ja zawsze chciałam mieć więcej dzieci.

Trzymamy kciuki, aby marzenie Weroniki się spełniło.


Weronika Marczuk | fot. Instagram.com/weronika.olena

Weronika Marczuk | fot. Instagram.com/weronika.olena

Weronika Marczuk z córeczką

Weronika Marczuk z córeczką

Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny Ani

Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny Ani

Komentarze

 • Gośeeeć pisze:

  Pokazala plecy partnera. Kpina .Jak Ona traktuje ludzi. ?

  • Gość Tadeusz pisze:

   9j jak mi Cie żal za Twoja głupotę, za kompleksy za brak empatii da ludzi , należałoby się opamierav

 • Gość pisze:

  Piękna naturalna kobieta

 • \˚ㄥ˚\ pisze:

  A ja mimo wszystko jestem za urodzeniem dziecka w młodszym wieku..Jest czas obserwowania dorastania a tak ledwo osiągnie pelnoletnosc rodzic w podeszłym wieku , wnucząt nie doczeka. To egoizm wobec dziecka a jeszcze jednak

 • Gościówa pisze:

  Dlaczego za każdym razem jak piszecie o Weronice to piszecie o tym błaźnie? Weroniko powodzenia we wszystkim 😘🙂

 • Gosia pisze:

  Jest Pani piękna🤗

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia taki jest świat dawno dawno temu abouty zestrzeliły titanici a dzis są oskary uczcie od nich na panią sanah i pana podsiadło 100tys biletów wyprzedane jak na polska anglia w 3s nobel z ekohomiki glut ha ha co tak paczysz masz mnie za idi..te sam se odpowiedz mezus kup po drodze piwko tylko ku..wa wróc za 1min a nie 5 bo będziesz spał pod drzwiami dosyć tej źabawy krótka piłka i tak to leciało ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia taki jest świat dawno dawno temu abouty zestrzeliły titanici a dzis są oskary uczcie od nich na panią sanah i pana podsiadło 100tys biletów wyprzedane jak na polska anglia w 3s nobel z ekohomiki glut ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×