Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Już wiemy jakie plany na walentynki mają gwiazdy! Martyna Wojciechowska, Małgorzata Kożuchowska i Kinga Rusin zdradziły nam swoje sekrety [WIDEO]Jakie plany na walentynki mają gwiazdy?

Już 14 lutego będziemy obchodzić walentynki. To dzień, w którym wszyscy zakochani ze zdwojoną siłą okazują sobie miłość, a ci samotni z nadzieją patrzą w przyszłość i wierzą, że kolejne walentynki spędzą już z drugą połówką. A jakie plany na ten szczególny dzień mają gwiazdy? O to zapytała je nasza reporterka.

Martyna Wojciechowska chciałaby celebrować walentynki przez cały rok, szczególnie z miłością swojego życia, czyli ze swoją córeczką Marysią:

Walentynki to jest najlepszy czas, żeby spędzić go z moją cudowną córką, która jest miłością mojego życia. Więc w Walentynki zawsze organizujemy coś specjalnego. Mam też wielu przyjaciół, również płci męskiej od których dostaje Walentynki i zaproszenia na to, żeby miło spędzić czas. Wbrew temu co twierdzą niektórzy, że to jest takie amerykańskie, bez sensu święto i w ogóle po co, jeśli mamy tyle pięknych polskich tradycji własnych. Ja jestem zdania, że trzeba świętować Walentynki, bo właściwie Walentynki mogłyby być każdego dnia. Każdy dzień jest dobry, aby powiedzieć sobie coś miłego, żeby napisać kartkę z pozdrowieniami, żeby cudownie spędzić czas.

Małgorzata Kożuchowska już wie, że ten dzień i wieczór spędzi z mężem:

Zazwyczaj jest to jakaś niespodzianka za strony męża, ja też coś tam szykuję, więc liczę, że to będzie bardzo miły – jak zwykle zresztą wieczór.

Piękna Kinga Rusin jeszcze na początku lutego nie miała planów:

Jeszcze nie mam planów, ale ponieważ to jest kolejne pytanie, to na pewno coś zaplanuje.

Swoje plany na udany Dzień Zakochanych zdradziła nam także Kasia Warnke:

My nie świętujemy spektakularnie 14 lutego. Ostatnio  Walentynki przypadają w świetnych momentach na wypuszczenie filmów. W zeszłym roku tak było i w tym roku tak jest, więc przygotowujemy się do premiery Kobiet Mafii. Ja lubię te amerykańskie święta, może nawet niektóre bardziej niż polskie tak jak Święto Zmarłych, ja wolę Halloween, a to święto nikomu nie przeszkadza. Tym bardziej, że to są urodziny mojego taty, którego z nami już nie ma i ja uwielbiam myśleć o nim tego dnia i to jest miłość mojego życia oczywiście.

A jakie plany macie wy?

Mocny początek piątego sezonu „Drugiej szansy”! Monika Borecka zostanie zgwałcona!

Kinga Rusin poczuła już wiosnę! Na konferencji prasowej zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Było na co popatrzeć!

To już 25 lat odkąd Kinga Rusin zachwyca Polaków na wizji! Zobaczcie jak gwiazda wyglądała ćwierć wieku temu! Metamorfoza jest ogromna [DUŻO ZDJĘĆ]

Czy biżuteria to dobry prezent na walentynki?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×