Geje z programu „Prince Charming” wskazali najgłośniejszy coming out w show-biznesie. Wszyscy wymienili tę samą osobę [WIDEO]

Prince Charming

Prince Charming

Uczestnicy programu Prince Charming wypowiedzieli się na temat znanych gejów. Coming out, którego z nich zrobił na nich największe wrażenie? Wszyscy wskazali na jedną osobę. 

Prince Chraming to program, który jest prawdziwą rewolucją. Wzorowane na amerykańskim formacie show dla gejów to pierwszy tego typu format w naszym kraju. Do udziału w nim mogli zgłaszać się jedynie homoseksualiści, którzy są gotowi, by zawalczyć o serce tego jedynego. W tytułowego księcia wciela się bowiem przystojny model – Jacek Jelonek. To właśnie on będzie mógł przebierać w ofertach.

W ostatnim czasie w naszym kraju odbywało się wiele marszy poparcia dla osób homoseksualnych. Wszystko to licznie wspierały polskie gwiazdy. Bez echa nie przeszły też głośne coming outy osób znanych z pierwszych stron gazet.

Uczestnicy programu Prince Charming o najgłośniejszych coming outach w show-biznesie

Kilka miesięcy temu swoją orientację ujawnił między innymi Andrzej Piaseczny. Muzyk przy okazji promocji swojej najnowszej płyty wyznał, że jest gejem. Chociaż od lat pojawiały się takie plotki, to nikt nie spodziewał się chyba, że po tylu latach piosenkarz tak odważnie podejmie temat swojej orientacji seksualnej. Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z gejami biorącymi udział w programie Prince Charming. Mężczyźni zdradzili, który coming out w show-biznesie uważają za najbardziej spektakularny:

Każdy z gejów ma tak, że jak widzi jakąś osobę w telewizji to mówi yhy-branżowy. Zawsze to jest jakieś takie wiadome. Fajnie, że Andrzej Piaseczny zrobił w końcu ten comming out, chociaż każdy się spodziewał, ale super, że to zrobił. Tak naprawdę, jest to pokazanie tego mocnego wsparcia, gdzie dzieje się taka nieciekawa sytuacja w Polsce. Jest to wsparcie – w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedział Marek, jeden z uczestników programu Prince Charming.

Jacek Jelonek, książę z programu Prince Charming również wskazał na Piaska:

Chyba ostatni najgłośniejszy -Andrzej Piasek. Jednak po tylu latach w branży, zrobienie takiego comming outu tak późno, wydawało mi się czymś naprawdę ogromnym. Musiał być bardzo odważny, że to zrobił. No ale widać że chyba przyszedł czas i poczuł, że musi coś zrobić i może też to może w jakiś sposób pomóc.

Merkucjo także mówił o Piasku:

Piaska. Bo on był takim niezwykłym comming outem. Nie wyszedł i nie powiedział- cześć, jestem gejem, tylko zrobił to przez swoją twórczość. Może dlatego zostało mi w głowie i to najbardziej do mnie przemówiło. Nie ukrywam, że jeżeli chodzi o śpiew, to najczęściej wybieram jego piosenki. Przynajmniej najbardziej lubię śpiewać te utwory.

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?


Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Wojtek Jordan – Prince Charming spotkanie prasowe

Wojtek Jordan – Prince Charming spotkanie prasowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×