Szukaj

Tylko u nas: komentarz Wandy Rabczewskiej w sprawie jej choroby nowotworowej

Mama Dody, Wanda Rabczewska, chora, fot. ONS

Doda obwinia Agnieszkę Szulim o chorobę mamy

Wczoraj w tygodniku Flesz pojawiła się wypowiedź Dody, w której wyznaje, że jej mama choruje na nowotwór. Wokalistka obwinia o to Agnieszkę Szulim i materiały w jej programie „Na Językach”.

Moi rodzice ciężko przeżyli te newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza.

Konflikt Dody i Agnieszki Szulim trwa od tamtej pory. Wszystko zaczęło się właśnie od serii materiałów w programie „Na Językach”, w których pojawiały się niepochlebne materiały na temat Dody i jej rodziny, i doniesienia o nieślubnej córce ojca Dody. Doda słynie z ciętego języka i nie jest to jej pierwszy konflikt w show-biznesie.  Zapewnia jednak, że nigdy nie atakuje pierwsza. 

Potem wydarzył się słynny incydent w chorzowskiej łazience, po którym Agnieszka Szulim wniosła sprawę do sądu przeciwko Dodzie o pobicie. 

Dziś Agnieszka Szulim i Doda spotykają się już tylko na salach sądowych.

Na początku tygodnia media zaczęły donosić, że Doda odwołała ślub z powodu ciężkiej choroby mamy, a Wanda Rabczewska przebywa aktualnie w szpitalu.

Jastrzabpost postanowił to sprawdzić. Zapytaliśmy mamę Dody Wandę Rabczewską o jej stan zdrowia:

Mój najgorszy stan, związany z chorobą nowotworową przeżywałam pod koniec ubiegłego roku. W szpitalu dowiedziałam się : „Pani Wando nowotwór się rozwinął, ponieważ musiała Pani w ostatnim czasie przeżyć jakiś niewyobrażalny stres”, a przecież ja od ponad roku nie mogę dojść do siebie, po tym co zrobiła nam Agnieszka Szulim. Osoba, której nawet nie znamy. Ona w gruncie rzeczy nie znała nawet Dorotki. Zabroniono mi się denerwować, ponieważ to może spowodować ponowne uaktywnienie się komórek nowotworowych. Do tej pory co 2 miesiące jeżdżę na kontrolę, sprawdzać czy nic się nie rozwija.

Czy będzie odpowiedź Agnieszki Szulim, czy dziennikarka zdecyduje się publicznie opowiedzieć, jak cały ten konflikt wygląda z jej punktu widzenia?

Zobacz: Doda w Cycowie nagrala pozdrowienia dla Agnieszki Szulim. Ciąg dalszy konfliktu?

Doda z mamą, Wandą Rabczewską, fot. ONS

Doda z mamą, Wandą Rabczewską, fot. ONS

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×