Szukaj

Wiemy kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w „Tańcu z gwiazdami”! To prawdziwa niespodzianka!

Kto za Beatę Tyszkiewicz w Tańcu z gwiazdami?

Kto za Beatę Tyszkiewicz w Tańcu z gwiazdami?

Kto w jury Tańca z gwiazdami za Beatę Tyszkiewicz?

Do premiery ósmej edycji Tańca z gwiazdami pozostało już niewiele czasu. Znamy pełną listę uczestników, stacja ujawniła również nazwiska tancerzy, jednak wciąż pod wielkim znakiem zapytania jest nowy skład jurorski. Media od tygodni spekulują kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz, która oficjalnie podjęła decyzję o swojej rezygnacji, jako powód podała problemy ze zdrowiem, o czym poinformowała media w jednym z wywiadów:

Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami”. To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna – oznajmiła w rozmowie z Faktem.

Na początku portale plotkarskie sugerowały, że miejsce Tyszkiewicz zajmie Grażyna Szapołowska. Szybko jednak okazało się, że ta informacja jest zwykłą plotką, którą zdementowała sama Nina Terentiew:

To wymysł kolorowej prasy, która nakręciła ten temat. Nie ma mowy o jej udziale. My chcemy kogoś tańczącego – oznajmiła kategorycznie w rozmowie z Super Expressem

Nowy juror Tańca z gwiazdami to zwycięzca poprzedniej edycji?

Kto zatem zajmie miejsce Beaty Tyszkiewicz w Tańcu z gwiazdami? Jak udało się nieoficjalnie ustalić Jastrząb Post, czwartym jurorem najprawdopodobniej zostanie zwycięzca jednej z poprzednich edycji programu. Nie wiadomo jednak, czy Terentiew pokusiła się na zaproponowanie posady jurora laureatowi polsatowskiej edycji, czy może wzięła również pod uwagę zwycięzców z czasów, gdy Dancing with the stars było emitowane w TVN, w którym triumfowały np. Kasia Cichopek, Anna Mucha czy Anna Guzik.

Spore szanse na wygranie wyścigu o fotel jurora „Tańca z gwiazadami 8” ma Stefano Terrazzino, który już raz sprawdził się w tej roli, czterokrotnie wygrał program, a do tego jest ulubieńcem widzów i samej Niny Terentiew – mówi nasze źródło.

Wybór zwycięzcy na stanowisko jurora nie byłby raczej specjalną niespodzianką. Polsat podobną koncepcję wprowadził w programie Twoja twarz brzmi znajomo, w którym popisy aktorów-piosenkarzy oceniają Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski – triumfatorzy poprzednich sezonów show. Pomysł posadzenia za stołem laureatów okazał się strzałem w 10.

Kiedy zatem poznamy nazwisko nowego jurora Tańca z gwiazdami? Z pewnością nie wcześniej niż przed końcem lutego, bowiem najprawdopodobniej wtedy Polsat zaprezentuje oficjalnie swoją ofertę programową na wiosnę 2018.

Poniżej przypominamy wszystkich zwycięzców Tańca z gwiazdami w Polsacie i TVN. Kogo z nich chcielibyście zobaczyć w obsadzie?

Gwiazda “Tańca z gwiazdami” pokazała jak mieszka. Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Beata Tyszkiewicz to absolutna mistrzyni riposty! Tylko ona mogła tak odpowiedzieć na pytanie o nową jurorkę “Tańca z gwiazdami”

Fani “Tańca z gwiazdami” są pogrążeni w żałobie. Jan Kliment poinformował o śmierci znanej tancerki


Natalia Szroeder i Jan Kliment wygrali 7 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Natalia Szroeder i Jan Kliment wygrali 7 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Robert Wabich i Hanna Żudziewicz wygrali 6 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Robert Wabich i Hanna Żudziewicz wygrali 6 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali 5 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali 5 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×