HOT! Lista uczestników „Tańca z Gwiazdami” wreszcie ujawniona! Modelka, vlogerka, lekarz… Aż trudno w to uwierzyć!

Taniec z gwiazdami 7 wszystkie pary

Taniec z gwiazdami 7 wszystkie pary

Kto wystąpi w Tańcu z gwiazdami wiosną 2018?

Na ten moment czekali wszyscy fani Tańca z Gwiazdami. Największe taneczne show w Polsce powróci na ekrany już za kilka miesięcy, ale emocje wokół niego sięgają zenitu już od kilku tygodni. Fani niecierpliwie oczekiwali momentu, w którym ogłoszeni zostaną tegoroczni uczestnicy, ale produkcja długo wodziła ich za nos. Nie oznacza to oczywiście, że w mediach nie pojawiały się plotki na temat teoretycznych kandydatów, którzy zmierzą się na parkiecie w walce o Kryształową Kulę. Teraz wszystko jest już jasne.

Jak donosił Jastrząb Post, prowadzącymi programu ponownie zostaną Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut, którzy są niezwykle podekscytowani najnowszą edycją show. Potwierdzają się również słowa, które padły podczas naszej rozmowy z Pauliną: ta edycja będzie inna niż wszystkie poprzednie. Dlaczego? Na liście uczestników znajduje się jedynie kilka dużych nazwisk, podczas gdy reszta uczestników to osoby, które dopiero raczkują w wielkim show-biznesie i dostały swoją szansę na rozkręcenie kariery. Nie jest bowiem tajemnicą, że Taniec z Gwiazdami to jeden z najchętniej oglądanych programów, a wygranie sympatii widzów gwarantuje ogromną popularność.

Kogo zobaczymy w najnowszej edycji? W najnowszym wydaniu magazynu Party poznaliśmy wszystkich uczestników. Jest kilka zaskoczeń: topowa modelka, specjalista od medycyny estetycznej, popularna vlogerka… Zobaczcie sami!

Jak wam się podoba? Jesteśmy przekonani, że emocje będą ogromne!

Zobacz: To już pewne! “Taniec z gwiazdami” znika z Polsatu!

Zobacz: Już wiadomo kto poprowadzi powracający “Taniec z gwiazdami”! [WIDEO]

Zobacz: Znamy kolejne nazwisko uczestnika 8. edycji “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”! To jedna z największych gwiazd Telewizji Polsat!


Renata Kaczoruk na cmentarzu w Australii

Renata Kaczoruk na cmentarzu w Australii

Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Wiktoria Gąsiewska - prezentacja kolekcji butów na sezon jesień/zima

Wiktoria Gąsiewska - prezentacja kolekcji butów na sezon jesień/zima

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×