Szukaj

Wojna wśród WAGs? Sara Boruc ostro skomentowała paskudne plotki. „Nie będziemy robić takiej popeliny” [WIDEO]

Sara Boruc o konflikcie wśród Wags

Sara Boruc o konflikcie wśród Wags

Sara Boruc dementuje plotki o wojnie wśród WAGs

Od jakiegoś czasu w mediach trwają spekulacje na temat konfliktów w teamie naszych polskich WAG’s. Na początku miał on dotyczyć Sary Boruc i Mariny Łuczenko, ale po ostatniej okładce Be Active na której pojawiła się Sara, w mediach pojawiła się informacja, że w konflikt zaangażowana jest też Anna Lewandowska. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Sara skomentowała te doniesienia, a także wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na współpracę z Ewą Chodakowską, a nie z Anią:

Teamy tworzą media. To jest trochę tak z kłótniami na wyrost, żeby było o czym pisać artykuły. Wiadomo, że one działają na tym samym polu i zawsze jest jakaś rywalizacja, natomiast, żeby one były jakimiś wrogami czy się nienawidziły, to jest to absurd i nie ma to miejsca. A jeżeli chodzi o trenerkę, no to każdy ma prawo do własnych wyborów. Ewa się zaoferowała taką fajną, bezinteresowną pomocą, bo to dla niej też była praca dodatkowa. Inaczej jak idziesz na trening i trenujesz z nią w jej studiu, a inaczej, jak ona musi Ci rozpisywać te treningi, a ona mi je naprawdę rozpisywała przez cały rok niezmiennie na cały tydzień. Każdy trening inny, na każdy tydzień. Nie mogłam się nie skusić.

A co w takim razie z konfliktem Sary i Mariny, o którym tak chętnie piszą media?

Musi coś się dziać. Teraz wydałam płytę, więc jest jakiś temat do zaczepki. Wyciągają własne wnioski, czymś się sugerują, co dla nas nie ma większego znaczenia. Czasem coś się powie, nie do końca masz na myśli to, co jest wyciągnięte z kontekstu. Absolutnie żadna z nas nie udzieliła żadnego wywiadu, ani nie powiedziała publicznie nic takiego, co jest wyciągane w tych artykułach. To są pomówienia. Ja nie żyję takimi rzeczami. W naszym teamie są kłótnie, wiadomo, że się kłócimy, ale nie będziemy robić takiej popeliny, żeby publicznie się wyzywać czy poniżać. Wiadomo, że każdy się kłóci, jak są prawdziwe znajomości czy przyjaźnie, to nie ma opcji, żeby się obyło bez kłótni. To są pomiędzy nami jakieś sprzeczki, które nie mają nic wspólnego z tym, o czym media piszą. Ale jest między nami wszystko ok, nie udawałybyśmy w mediach, że wszystko jest ok, bo jesteśmy ponad to.

A wy o co najczęściej kłócicie się z przyjaciółmi?

Co za kolaboracja! Sara Boruc wzięła udział w niezwykłym projekcie Omeny Mensah. Efekty powalają! [WIDEO]

Sara Boruc rozebrała się w magazynie i wyżaliła się na warunki panujące na sesji: „Spięłam dupsko i okładka powstała”

Nowy konflikt w show-biznesie? Tabloid twierdzi, że Marina i Sara Boruc są skłócone


Sara Boruc na okładce Be Active

Sara Boruc na okładce Be Active

Sara Boruc MANNEI wydała płytę LoVe On You Own

Sara Boruc MANNEI wydała płytę LoVe On You Own

Sara Mannei i Artur Boruc w Dzień Dobry TVN

Sara Mannei i Artur Boruc w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×